آمار تماشاگران تالار های نمایشی تهران اعلام شد


آمار تماشاگران سالن های مجموعه تئاتر شهر ، تالار هنر و خانه نمایش اعلام شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، مجموعه تئاتر شهر در دو هفته گذشته شاهد اجرای ۶ نمایش بود که در مجموع ۲۴۵۵ تن به تماشای این نمایش ها نشسته اند.

نمایش “راه مهر و راز سپهر” به کارگردانی شکرخدا گودرزی که در تالار اصلی این مجموعه روی صحنه است طی ۱۳ اجرای خود میزبان ۲۱۶۵ تماشاگر بود. برای این نمایش ۱۶۶ بلیط تمام بها ، ۱۵ بلیط نیم بها ،  ۸۳ بلیط تخفیف دار و ۱۱۳۱ بلیط میهمان ارائه شده که فروش آن را به ۲۳۰ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال رسانده است.

در سالن چهارسو نیز نمایش “بیگانه” به کارگردانی دکتر مسعود دلخواه طی ۸ اجرا میزبان ۸۳۱ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۰۰ بلیط تمام بها ، ۴۹ بلیط نیم بها ، ۲۲۵ بلیط تخفیف دار ، ۱۵۷ بلیط میهمان ارائه شده وفروش آن ۱۵۱ میلیون و ۱۲۵ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش “اکتبر ۱۹۴۲ پاریس” به کارگردانی مسعود موسوی طی ۱۵ اجرا میزبان ۱۱۱۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۷۳۰ بلیط تمام بها ، ۷۰ بلیط نیم بها و ۳۱۸ بلیط میهمان ارائه شده است. گیشه این نمایش ۱۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال اعلام شده است.

در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر که هفته گذشته میزبان پروژه “تئاتر را باید به آتش کشید” بود ، سه نمایش روی صحنه رفت که طبق آمار اعلام شده از سوی این مجموعه نمایش “زن” به کارگردانی مجید بشکال طی ۵ اجرا میزبان ۱۲۴ تماشاگر بود. برای این نمایش ۳۸ بلیط تمام بها و ۸۶ بلیط میهمان ارائه شده و فروش آن ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش “کاریزنو- شبانه” به کارگردانی مجید سرنی زاده نیز طی ۵ اجرای خود میزبان ۱۳۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش نیز ۲۶ بلیط تمام بها و ۱۱۱ بلیط میهمان ارائه شده است. گیشه این نمایش ۵ میلیون ۲۰۰ هزار ریال اعلام شده است. نمایش دیگر این گروه با عنوان “روز رستاخیز” که کارگردانی آن را مجید سرنی زاده بر عهده دارد طی ۲ اجرای خود میزبان ۵۰ تماشاگر بود. برای این نمایش ۱۶ بلیط تمام بها و ۳۴ بلیط میهمان ارائه شده و مبلغ گیشه آن ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعلام شده است.

خانه نمایش اداره تئاتر که به عنوان کوچکترین سالن تئاتر شناخته می شود این روز ها میزبان نمایش “ماز “ به کارگردانی علی حاج ملاعلی است. این نمایش از ۲۶ اردیبهشت تا ۷ خرداد میزبان ۲۳۹ تماشاگر بوده است. برای این نمایش در دو هفته گذشته ۲۰ بلیط تمام بها ، ۴۷ بلیط نیم بها و ۱۶۷ بلیط میهمان ارائه شده است. گیشه این نمایش ۵ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال اعلام شده است.

تالار هنر نیز با دو نمایش ویژه کودکان و نوجوانان در دو هفته گذشته میزبان ۱۶۹۷ تماشاگر بوده است. نمایش “خیمه قمر خانم “ به کارگردانی بهناز مهدیخواه طی دو هفته گذشته میزبان ۷۰۷ تماشاگر بود. برای این نمایش ۳۶۸ بلیط تمام بها ، ۱۹۴ بلیط نیم بها ، ۵۶ بلیط تخفیف دار و ۸۹ بلیط میهمان ارائه شده است. گیشه این نمایش ۷۰ میلیون و ۹۸۰ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش “قصه های عمو نوروز و ننه سرما” به کارگردانی جواد انصافی نیز در دو هفته اول اجرا خود میزبان ۹۹۰ تماشاگر بوده که ۳۸۳ بلیط تمام بها ، ۱۵۵ بلیط نیم بها ، ۴۱ بلیط تخفیف دار و ۴۱۱ بلیط میهمان را شامل می شود. مبلغ گیشه این نمایش ۶۸ میلیون و ۵۰۵ هزار ریال اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *