اجرای ” ترنِ ” به کولبران تقدیم شد


نمایش «ترن» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا آذرنگ شب گذشته ۱۹ بهمن ماه به کولبران تقدیم شد.

تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی گروه نمایش ” ترن ” ، حمیدرضا آذرنگ شب گذشته نوزدهم بهمن ماه،سومین اجرای نمایش «ترن» را با این جمله «کولبران غریب که هنوز هستند و زندگی را به دوش می‌کشند» به آنان تقدیم کرد.

روابط عمومی گروه برای روشن شدن ذهن مخاطبان محترم توضیح داد: سال ۹۱ نمایشنامه «ترن» نوشته جناب آذرنگ به کارگردانی آقای نیما دهقان به روی صحنه رفته بود، اما این «ترن» مطلقا تولید تازه نمایشی محسوب می‌شود و به هیچ عنوان در زمره بازتولیدات قرار نمی‌گیرد چرا که صرفا نمایشنامه این دو اثر یکی است. کارگردان، بازیگران (به جز چهار مورد مشترک)، طراحان و همه عوامل این دو نمایش متفاوت هستند و مخاطب با یک نمایش کاملا جدید مواجه می‌شود. همچنین در نمایش قبل بخش‌هایی از نمایشنامه حذف شده بود که این بار به طور کامل اجرا خواهد شد که این مورد علت اصلی این اجرا است.

بازیگران این نمایش امیر جعفری، مهراوه شریفی نیا، نسیم ادبی، بهرنگ علوی، سید علی صالحی، حسین سلیمانی، مجید رحمتی، وحید آقاپور، علی عامل هاشمی، سیاوش جامع، آذین نظری، باران شادی پور، ستایش محمودی، بهروز سرو علیشاهی، عباس امیری، سجاد محمودی، فرزین طاهری، فرزاد صبوری، محمد فرجی، پیام میر مصطفی، عماد قلی پور، فریده سپاه منصور، خسرو احمدی، فرید سجادی حسینی و نادر برهانی مرند هستند.

در خلاصه داستان این نمایش اجتماعی آمده است : «آیا این زمین است که آدم را فراموشکار میکند یا این آدمها هستند که با گذر زمان همه چیز روی زمین را به فراموشی میسپارند؟»

فرشاد فزونی آهنگسازی نمایش را به عهده دارد و هر شب به صورت زنده با گروه همکاری می‌کند.

ساناز بیان (مشاور کارگردان)، رضا مهدی زاده (طراح صحنه)، افسانه صرفه جو (طراح لباس)،آیدین الفت (مشاور و مهندسی صدا)، وحید لک (مجری طرح و مدیر تولید)، مونا جعفری (طراح گریم)، یحیی پاکدل (طراح پوستر و بروشور) و سیامک زمردی مطلق (عکاس)،  ایلیا شمس (تبلیغات مجازی) دیگر عوامل این نمایش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *