اطلاعیه ی تئاتر شهر در مورد ادامه ی اجرای نمایش “ترور”


روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر در اطلاعیه ای از بازگشت نمایش «ترور» به صحنه خبر داد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر شهر ، در متن اطلاعیه روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر که برای اجرای نمایش «ترور» منتشر شده، آمده است :

 «آنچه که مدیران و کارکنان این مجموعه تاکنون خود را صادقانه بر آن متعهد دانسته و سر لوحه کار و تلاش خود قرار داده اند، پاسداشت مقام رفیع هنرمند، پاسداشت تماشاگران فهیم تاتر، پاسدشت هنر تاتر کشور و مهم تر از همه پاسداشت ارزش های معنوی و انسانی است.

از این رو، پس از نشست هایی پیاپی با حضور کارگردان نمایش و اعضای گروه، مدیریت محترم مرکز هنرهای نمایشی، جمعی از مدیران و هنرمندان پیشکسوت و کارکنان این مجموعه و ارایه توضیحات و عذرخواهی کارگردان محترم نمایش و عزم جدی در رفع  کدورت های پدیدآمده این مجموعه با احترام به جایگاه و مرتبه هنرمندانی همچون آقای نعیمی که صادقانه در عرصه هنر این مرز و بوم، خود را مقید و متعهد به مرتبه هنر و انسانیت می دانند و همچنین با ارج نهادن به تماشاگران فهیم تاتر کشور و اهمیت عدم تکرار اینگونه رفتار ها ضمن تعطیلی شش روزه این نمایش اعلام می دارد که این نمایش از پنجشنبه دوازدهم آذر ماه اجرای خود را از سر خواهد گرفت.

مدیریت و کارکان مجموعه تئاتر شهر نیز با توجه به کمبود امکانات و همزمانی بازسازی مجموعه با اجرای نمایش ها ضمن رفع نقایص احتمالی، همچون گذشته بصورت تمام و کمال همراه گروه نمایشی «ترور» خواهد بود. امید است که روز به روز شاهد ارج و اعتلای هر چه بیشتر جایگاه هنر و هنرمند در کشور باشیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *