بازدید مدیرکل هنرهای نمایشی از آماده سازی جشنواره تئاتر کودک


مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی از مراحل آماده سازی سالن های جشنواره و اقدامات دبیرخانه آن در شهر همدان بازدید کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، روز چهارشنبه مدیرکل هنرهای نمایشی و جمعی از مسئولان تئاتر کشور به همراه دبیر و مدیران بخش های مختلف جشنواره با سفر به همدان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مدیران کمیته های مختلف جشنواره دیدار و در جریان اقدامات انجام شده برای برگزاری این رویداد بین المللی در استان همدان قرار گرفتند.

طی جلسات صبح، مهدی شفیعی و فاضل عبادی بر بهسازی و رفع کاستی های سالن های تئاتر شهر همدان، افزایش تبلیغات شهری، مشارکت نهاد های مختلف دولتی و خصوصی در برگزاری جشنواره، حضور و مشارکت هنرمندان تئاتر استان در کمیته های اجرایی جشنواره و … تاکید کردند.

در ادامه برنامه های این روز بازدید از تمامی سالن های تئاتر همدان و بررسی دقیق وضعیت سالن ها و اقدامات مورد نیاز برای رفع کاستی های هر سالن به طور مجزا بود. وضعیت سیستم های نور و صدا، اتاق های گریم و ظرفیت هر سالن، صندلی ها، تجهیزات و سیستم های بهداشتی، فضاهای موجود برای برگزاری نشست ها و کارگاه های آموزشی، دبیرخانه جشنواره بیست و چهارم و امکانات مورد نیاز هر یک از کمیته های اجرایی، بررسی زیرساخت های موجود برای افزایش پلاتو های تئاتری شهر همدان و جزئیات اسکان مهمانان جشنواره از جمله برنامه های این بازدید بود.

بعداز ظهر روز چهارشنبه نیز جلسه دیگری با حضور مدیران کمیته های اجرایی جشنواره برگزار شد که طی آن جزئیات برنامه های هر کمیته تشریح و نقطه نظرات دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان و مدیرکل هنرهای نمایشی در خصوص هر بخش بیان شد.

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی از ۱۰ تا ۱۵ آذر در استان همدان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *