به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اسامی نهایی ۹ اثر نمایشی به صحنه رفته در تالار های مختلف مجموعه تئاتر شهر طی ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال ۹۶ معرفی شد. این در حالی است که این مجموعه از روز ششم فروردین ماه میزبان دوستداران تئاتر خواهد بود. ضمن اینکه در روزهای ششم و هفتم فروردین ماه مصادف با روز جهانی تئاتر هم برنامه‌های ویژه ای در محوطه مجموعه تئاتر شهر با حضور گروه‌ها و هنرمندان مختلف عرصه تئاتر برگزار می شود.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته از فروردین ماه سال ۹۶ نمایش های “هملت” به کارگردانی آرش دادگر در تالار اصلی ، “بوف کور” به کارگردانی  ناصر حسینی مهر در تالار چهارسو،  ” مرگ آسید کاظم ” به کارگردانی محمد محقق منتظری در تالار سایه ، ” شلتر” به کارگردانی امین میری در تالار قشقایی، “برلین” به کارگردانی آریان رضایی  در پلاتو اجرا ، “وارونه” به کارگردانی همایون حجازی در تالار سایه، “بی پدر” به کارگردانی سید محمد مساوات در تالار قشقایی ، “فصل بی عاری” به کارگردانی سیاوش بهادری راد در تالار قشقایی و “کافه پولشری” به کارگردانی الهام پاوه نژاد در کافه تریای اصلی مجموعه تئاتر شهر به  تناوب تاریخ هایی که متعاقبا اعلام می شود،  روی صحنه می روند.

بر اساس این گزارش هم اکنون نمایش های ” ترن” به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ در تالار اصلی، ” شلتر” به کارگردانی امین میری در تالار قشقایی، “مانوس” به کارگردانی نازنین سهامی زاده در تالار قشقایی، ” هام ” به کارگردانی عباس عبدالله زاده در تالار سایه و “افرا” به کارگردانی احمد ارجمندی در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.