«ترور» از جمعه دیگر اجازه اجرا در تئاتر شهر را ندارد .


روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر با صدور اطلاعیه ای پیرامون انتشار خبر توقف نمایش «ترور» توسط کارگردان این اثر نمایشی توضیحاتی را ارائه داد.

تئاتر فستیوال

به گزارش  تئاتر فستیوال ، سوم آذر ماه ، حمیدرضا نعیمی کارگردان نمایش «ترور» پس از پایان اجرا به روی صحنه آمد و اعلام کرد که پس از تنها پنج شب اجرا، “در اعتراض به مدیریت ضعیف تئاتر شهر این نمایش را متوقف خواهد کرد.”

نعیمی اظهار کرد: با وجود صرف هزینه ۲۰۰ میلیون تومانی برای روی صحنه بردن این نمایش و تمرین ۹۰ روزه گروه در اعتراض به مدیریت تئاتر شهر، نمایش خود را متوقف خواهد کرد و متذکر شد که به خاطر اینکه برای دو شب آتی نیز بلیت فروشی شده است این نمایش حداکثر تا دو شب دیگر روی صحنه خواهد بود و پس از آن دیگر اجرایی نخواهد داشت.

پس از این اتفاق ، امروز ، ۴ آذر ماه روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر با صدور اطلاعیه ای پیرامون انتشار خبر توقف نمایش «ترور» توسط کارگردان این اثر نمایشی توضیحاتی را ارائه داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

«پیرو اعلام آقای حمیدرضا نعیمی کارگردان نمایش «ترور» در پایان اجرای سه­ شنبه سوم آذرماه ۹۴ این اثر مبنی بر ادامه ندادن اجرا توسط ایشان، روابط عمومی مجموعه تئاترشهر جهت تنویر افکار عمومی موارد ذیل را اعلام می ­دارد:

به اطلاع می رساند که مجموعه تاتر شهر در مدت تمرین و اجرای نمایش مذکور بیشترین همکاری را با حداکثر ظرفیت به عمل آورده و کلیه عوامل فنی، امکانات و تجهیزات برای ایشان مهیا بوده است.

اما، متاسفانه حاشیه سازی های مکرر کارگردان نمایش برای کارکنان زحمتکش این مجموعه بر مبنای استشهادها و گزارش های موجود و ایجاد فضایی منفی بر مبنای توهم توطئه، فضا را روز به روز برای همکاری مناسب، تنگ تر و تنگ تر ساخت.

اما مدیریت و کارکنان مجموعه تئاترشهر در سکوت به این همکاری برای پاسخگویی به درخواست­ های گروه ادامه دادند که یکی از اصلی ­ترین نمونه ­های آن تغییر مکان پیشانی سالن اصلی علیرغم هشدارهای مکرر امنیتی بود که به لحاظ مادی و به ویژه معنوی باعث خسارت به مجموعه گردید.

گویا متاسفانه این بردباری و سکوت، از سوی کارگردان نمایش به درستی معنا نشده و باعث بهانه جویی های هرچه بیشتر، هتاکی و بی احترامی و جوسازی و دروغ پردازی، نه فقط بر علیه تئاتر شهر بلکه کل مرکز هنرهای نمایشی و معاونت محترم هنری شده است.

ضمن ابراز تأسف از رفتار غیرحرفه­ ای کارگردان این نمایش، اعلام می دارد تئاترشهر فقط میزبان تماشاگرانی است که برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بلیت تهیه نموده ­اند و صمیمانه از تماشاگران فهیم تئاتر که سرمایه ­های اصلی این هنر هستند پوزش می ­طلبد و با توجه به استشهادات موجود، گزارش های متعدد حراست محترم مرکز هنرهای نمایشی، این مجموعه حق شکایت در خصوص این موارد را برای خود محفوظ می دارد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *