سارا توکلی : هنرمندان تئاتر شهرستان با کمترین امکانات موفق هستند .


در سیزدهمین جشن بازیگر که شامگاه ۱۱ اردیبهشت ماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد ، از دو پیشکسوت تئاتر تهران و دو هنرمند تئاتر شهرستان ، یک هنرمند زن و یک هنرمند مرد تقدیر به عمل آمد . در بخش بازیگر زن از سارا توکلی هنرمند شهرستان میناب تقدیر شد . به همین بهانه خبرنگار تئاتر فستیوال گفت و گویی با این بازیگر عرصه تئاتر داشته است که می توانید در ادامه بخوانید .

تئاتر فستیوال

سارا توکلی با بیان اینکه حرف در مورد بازیگری در شهرستان خیلی زیاد است ، گفت : فقط این را می گویم که وقتی به تهران می آییم و امکانات اینجا را می بینیم ، برای کسانی که اینجا کار می کنند ، خوشحال ولی برای خودمان ناراحت می شوم ، برای بچه هایی که در شهرستان به سختی کار می کنند و با کمترین امکانات موفق هستند . مخصوصا استان هرمزگان که خدا را شکر می کنم همیشه در جشنواره فجر حرفی برای گفتن داشته است . همچنین همیشه شهرستان میناب در جشنواره های خیابانی حرفی برای گفتن داشته و مقام آورده است .

او اضافه کرد : خوشحالم که از میناب به اینجا آمده ام و به عنوان کسی که سال های دور آنجا بودم و کار کردم و سختی کشیدم ، الان به آن روزها افتخار می کنم .

این بازیگر تئاتر در مورد وضعیت تئاتر در شهرستان و آنچه می توان برای تئاتر شهرستان کرد ، گفت : خوشبختانه در بندرعباس چون نسبت به تهران تعداد هنرمندان کمتر است ، انسجام ،  همدلی و هماهنگی بیشتری حاکم است و من مسلما به عنوان کسی که شاید تجربه ی بیشتری دارم قطعا هر کاری از دستم بربیاید برای بچه های شهرم انجام می دهم . برایم باعث افتخار و خوشحالی است که در کنار بچه های هم استانی ام باشم .

سارا توکلی در پایان گفت : این حرف تکراری است اما امیدوارم تئاتر روزی جایگاه اصلی خودش را حداقل برای مردم عامه پیدا کند تا اینگونه تماشاگر داشته باشیم و سالن تئاتر همیشه پر باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *