“شب واقعه” ویژه عکاسان و خبرنگاران به روی صحنه می رود


نمایش “شب واقعه” به نویسندگی دکتر محمد عارف و کارگردانی محمد رضا پشنگیان ویژه عکاسان و خبرنگاران به روی صحنه می رود .

photo_2015-10-30_00-28-52

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش “شب واقعه” به نویسندگی دکتر محمد عارف و کارگردانی محمد رضا پشنگیان روز دوشنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۸:۳۰ میزبان عکاسان و خبرنگاران خواهد بود.

نمایش “شب واقعه” از ۱۷ آبان ماه به مدت ۱۵ شب ساعت ۱۸:۳۰ در سالن پرواز به روی صحنه می رود. داستان نمایش “شب واقعه” در مورد خولی است که بعداز فاجعه دردناک کربلا هدیه ای گرانبها را هدف رضایت عبیداله ابن زیاد و رسیدن به کاخ آروزهای خود وارد خانه اش می کند و زنانش که یکی دوستدار اهل بیت اما روشندل و دیگری بینا اما کوردل و در پی آمال و آرزوهای دنیوی خود است اما بی خبر از اقدام وحشتناک خولی بتدریج خود را در دامن حلیمه ای می یابد که حتی با نابینایی خود بینا تر و آگاه تر از زمان خود است و این بزرگی روح خود را از مولا و سرورش حضرت ابا عبداله حسین (ع) می داند. درگیری خولی و همسران خود قصه ای دراماتیک را رقم می زند و در نهایت …

محسن صفری ، مهتاب شکریان ، سمیه سلمانی به عنوان بازیگر در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. حمید فضل اله ، سحرهنرور ، فریدگلریز ، نفیسه شفیعی ، میثم اسدی ، مرجان محمد اسماعیلی ، سحر سادات ، سجاد صادقی ، مونا گرگانی و سجاد صادقی گروه حرکات فرم این نمایش هستند. همچنین مهدی مقیمی اسفند آبادی ، محسن صفری (دستیارکارگردان و برنامه ریز) ، کانون تبلیغاتی اوژن آو (مجری طرح) ، مهدی مقیمی اسفندآبادی (مدیرتولید) ، سمیه سلمانی (طراح صحنه ولباس) ، حمید فضل ا… (طراح حرکت و فرم) ، نفیسه شفیعی (منشی صحنه) ، رامین عبدالهی (آهنگساز) ، میترا محمد اسماعیلی (مدیر روابط عمومی و بازرگانی) ، محمد حق جو (مشاور رسانه ای) ، فرزانه کریمی (طراح پوستر و بروشور) ، عباس شاهچراغی ، امید عرفانی (عکاس) و گروه هنری ارنیکا به عنوان تبلیغات مجازی با این گروه همکاری می کنند.

سالن پروار دز خیابان پیروزی ، روبروی متروی پیروزی ،مجتمع فرهنگی و هنری امیر سرتیپ احمد واعظی واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *