فراخوان شرکت در کارگاه های آموزشی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام شد


دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از آبان ماه امسال تا زمان برگزاری جشنواره در بهمن ماه، مجموعه ای متنوع از کارگاه ها و سخنرانی های علمی – پژوهشی و کاربردی را برگزار می کند.

سمینار

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، افشین خورشید باختری مدیر بخش کارگاه های آموزشی جشنواره سی و چهارم با اعلام این خبر گفت: یکی از موضوعات مورد توجه در این مجموعه “رابطه تئاتر و هنرهای تجسمی ” است که شامل چند کارگاه بوده و نخستین آن با عنوان “نقاشی و ایده هایی برای اجرای تئاتر ” توسط دکتر جواد علیمحمدی اردکانی  از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ روز دوشنبه ۲۵ آبان ماه در پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاد دانشگاهی واقع در خیابان انقلاب، بعد از فلسطین، نبش خیابان صبای جنوبی برگزار می شود.

وی افزود: این کارگاه در پاسخ به ضرورت هم سخنی و تعامل بیشتر میان هنر تئاتر و هنر نقاشی و جستجوی ظرفیت های موجود برای تولید ایده های اجرایی از خلال زیبایی شناسی و خصوصیات فنی و تکنیکی هنر نقاشی برگزار می شود . در این کارگاه ضمن تحلیل آثار برجسته هنر نقاشی رابطه و کاربرد زمینه های زیبا شناسانه هنر نقاشی در اجرای تئاتر مورد بررسی قرار می گیرد.

گزارش ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حاکیست جزییات حضور علاقه مندان با اولویت دانشجویان رشته های هنری، گروه های نمایشی و افراد معرفی شده از سوی نهادها و تشکلهای هنری و فرهنگی به این شرح است:

زمان برگزاری : ۲۵/۸/۹۴ ساعت ۹ الی ۱۳

مکان برگزاری : خیابان انقلاب – بعد از فلسطین – نبش خیابان صبای جنوبی – پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاد دانشگاهی

نحوه و شرایط ثبت نام :

دانشجویان رشته های هنری ، گروه های نمایشی و افراد معرفی شده از سوی نهادها و تشکلهای هنری و فرهنگی در اولویت  قرار دارند .

مبلغ واریزی برای حضور در این کارگاه : ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال است که می بایست به شماره حساب ۱-۹۹۵۹۹۵۳-۸۵۰-۱۳۴ بانک اقتصاد نوین شعبه بلوار کشاورز به نام انجمن هنرهای نمایشی ایران واریز و اصل فیش واریزی به همراه فرم ثبت نام شرکت در کارگاه به دبیرخانه جشنواره ارائه شود .

ضمنا دبیرخانه جشنواره برای دانشجویان رشته تئاتر به میزان ۷۰ درصد، دانشجویان سایر رشته های هنری  ۵۰درصد و  اعضای گرو ه های نمایشی متقاضی حضور در سمینار به میزان ۵۰ درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

دبیرخانه جشنواره همچنین از متقاضیان گرامی درخواست کرد حتما نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اصل فیش واریزی به دبیرخانه تا قبل از شروع کارگاه  اقدام کنند.

نشانی دبیرخانه : خیابان انقلاب – خیابان رازی – خیابان استاد شهریار – خیابان هانری کربن – پلاک ۱۸ – طبقه ۳

متقاضیان عزیز می توانند با کلیک بر روی ( فرم ثبت نام کارگاه ) ، فرم مورد نظر را دریافت نمایند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *