فرید قبادی :خوشحالم که زحماتم دیده شد و در یک رویداد صنفی جایزه گرفتم .


بر اساس رسم هر ساله انجمن بازیگران خانه تئاتر در طی مراسمی ، برگزیدگان بازیگری زن و مرد سال علام می شود و امسال هم در سیزدهمین جشن بازیگر که شب گذشته در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد ، برگزیدگان بازیگری معرفی شدند . فرید قبادی بازیگر نقش ابن ملجم در نمایش “ترور” که به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه رفت ، یکی از برگزیدگان بازیگری مرد بود که خبرنگار تئاتر فستیوال گفت و گویی با او داشته است .

تئاتر فستیوال

فرید قبادی در مورد مشکلاتی که ممکن است یک بازیگر پس از کسب جایزه با آن برخورد کند ، گفت : جایزه گرفتن دو وجه دارد ، یک اینکه شرایط انتخاب را برای بازیگر سخت می کند و دیگر اینکه وقتی بازیگری جایزه می گیرد ، کارگردانان کمتر به سراغ او می آیند چون فکر می کنند دیگر الان بازیگر خیلی گرانی شده است . امیدوارم این بیکاری به من نخورد و سال پرکاری داشته باشم .

بازیگر نقش ابن ملجم با بیان اینکه برای این نقش بسیار زحمت کشیده است ، گفت : خوشحالم که زحماتم دیده شد و این جایزه را در یک رویداد صنفی گرفتم نه یک رویداد فرمایشی .

او اضافه کرد : ای کاش بصیرت و شعوری که در هیئت داوران جشن بازیگر وجود دارد ، در داوران جشنواره های فرمایشی نیز وجود می داشت . داوری که در جشنوره فرمایشی فجر قسم و آیه می آورد که ما به انصاف رای داده ایم و بر آن تاکید می کند یعنی این کار را نکرده اند چون اصل بر برائت است و اینکه داوران بر اساس عدل و انصاف رای دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *