مسابقه عکاسی نمایش “ترور” برگزار می شود


نمایش «ترور» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی چهارشنبه ۲۷  آبان‌ماه، ویژه عکاسان آزاد، اعضای انجمن عکاسان خانه تئاتر و خبرگزاری‌ها به صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش “ترور” که از  پنجشنبه ۲۸ آبانماه  اجرای خود را در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز خواهد کرد، ساعت ۲۰ چهارشنبه ۲۷ آبان، میزبان عکاسان انجمن عکاسان خانه تئاتر، خبرگزاریها، سایت های  هنری و عکاسان آزاد خواهد بود. این در حالی است که در طول اجرای این نمایش روابط عمومی تئاتر شهر و گروه نمایش پذیرای هیچ عکاس  دیگری نخواهد بود.

گروه اجرایی نمایش «ترور» ضمن دعوت از هنرمندان عکاس اعلام کرده که همزمان با آغاز اجرای این اثر نمایشی مسابقهای ویژه عکاسان ترتیب داده شده که طی آن یک عکاس به انتخاب گروه، یک عکاس به انتخاب هیات داوران متخصص و یک عکاس به انتخاب تماشاگران در سامانه «تیوال» معرفی می‌شود. این در حالی است در مراسمی که هفتم دیماه همزمان با شب میلاد حضرت رسول (ص) تدارک دیده شده،  به هریک از هنرمندان برگزیده در هر بخش  پنج میلیون ریال جایزه نقدی  اهدا میشود، عکسهای برگزیده هم ضمن نمایش در سالن انتظار تالار اصلی تئاتر شهر، در چهار فرهنگسرا و گالری «لاله» تهران به مخاطبان ارائه میشود.

قابل ذکر است تمامی هنرمندان متقاضی شرکت در این مسابقه عکس می توانند از ۲۸ آبان تا دوم آذرماه نسبت به ارسال آثار خود که برای هر هنرمند عکاس دو فریم ۸۰۰ در ۶۰۰  پیکسل با پسوند JPEG در نظرگرفته شده، اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *