مهدی شفیعی : سرجایم هستم اما به مدیرکل بعدی هم خوشامد می گویم .


مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که هنوز این مسئولیت را در اختیار دارد اما به مدیرکل احتمالی بعدی هم خوشامد می گوید.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ایرنا ، شفیعی در ادامه صحبت هایش افزود:«نه استعفا کرده ام و نه حکمی مبنی بر برکناری دریافت کرده ام من اکنون در پست مدیرکلی هنرهای نمایشی هستم اما برای واگذاری امور به شهرام کرمی آماده ام و به وی خوشامد می گویم»
این در حالی است که برخی کارشناسان معتقدند انتشار یادداشت خداحافظی از سوی شفیعی که مضمون آن رفتن و نیز خبر داشتن از مدیرکل بعدی می دهد، احتمال جابجایی او را تقویت کرده است.
مهدی شفیعی امروز جمعه در یادداشتی از ایستگاه آخر برای خود در جایگاه مدیریت تئاتر کشور سخن گفته و از شهرام کرمی به عنوان سکاندار بعدی هنرهای نمایشی نام برده است.
شفیعی در یادداشت خود، ضمن قدردانی از کسانی که به پویش حمایت از او پیوسته اند، چنین نوشته است:
«از تئاتر آموخته ام که به «پایان» بیندیشم و امیدوارم که در سالهای بودن در جایگاه مدیریتی به بضاعت تئاتر با یاری و هم نفسی هنرمندان شریف و نجیب تئاتر و همکاران کوشایم، چیزی افزوده باشم. اکنون در ایستگاه آخر باید فروتنانه عرض کنم آن چه باقی است، ارزش افزوده ی اعتماد و اعتباری است که از هم قدمی و هم نفسی با اصحاب شریف تئاتر به من ارزانی شد.
قدردانم! از التفات و الطاف شخصیتهایی که با امضاهای خویش، پیش از شخص من به شخصیت تئاتر و ارج نهادن به شاخصه هایی می اندیشند که خود خلق کرده و نگران ثبت و ثبات نقش خویش در مدیریت تئاتر بودند. من نیز این درد و دغدغه را داشتم و اکنون که این التفات با حضور هنرمندی برآمده از متن تئاتر مقارن‌ می گردد، امیدوارم که کریمانه تر از پیش، با برادرم «شهرام کرمی» که از همکاران کوشایم در این سال ها بوده است، به روزگار روشن تری بیندیشیم .
این سال ها «مدارا» را تمرین کردیم برای «تعالی» تئاتر و امیدوارم که با جلب روزافزون حمایت دولت و قانونگذاران و حمایت مضاعف هنرمندان برای ارتقا و گسترش تئاتر در کنار هم بمانیم.
کوتاه آن که، تقارن این تغییر با حلول سال نو و بهار در راه را به میمنت دانسته و امیدوارم‌ به نشاط طبیعت، بضاعت اندکم مشمول اغماض پروردگار هنر شود که:
بنده همان به که ز تقصیر خویش
عذر به درگاه خدای آورد
مهدی شفیعی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *