فرهنگسرای نیاوران میزبان نمایش «فراموش نامه» می شود


نمایش «فراموش نامه» به کارگردانی سعید امیرسلیمانی از ۲۶ اردیبهشت تا ۲۸ خرداد هر شب ساعت ۲۱ درسالن گوشه فرهنگسرای نیاوران روی صحنه خواهد رفت.

تئاتر فستیوال

به گزارش  تئاتر فستیوال ، نمایش «فراموش نامه» با طرح اولیه سعید امیرسلیمانی و نوشته فرهاد نقد علی نمایشی است که کارگردانی آن را نیز سعید امیر سلیمانی بر عهده دارد.

نمایش «فراموش نامه» در یک پرده با کاراکترهای محدودی چون دکتر که بیماری آلزایمر دارد، دخترش تهمینه و پرستارش به نام سهراب شکل گرفته است.

امیرسلیمانی در این باره عنوان کرد: تم اصلی این نمایش عشق است که همیشه در جهان باقی است. همچینین در این نمایش به موضوع بیماری آلزایمر پرداخته شده و مخاطب شاهد نمایشی واقعیت گراست که برداشتی هم از شاهنامه در آن وجود دارد. البته در بخش هایی از آن بنا بر موقعیت های خاص طنز نیز به کار رفته است.

امیر سلیمانی با بیان اینکه متن نوشته شده فرهاد نقدعلی با بازبینی سپند امیرسلیمانی برای اجرا آماده شده است، گفت: می توان گفت ۵۰ درصد نوشته اصلی تغییر کرده است. هدفم از اجرای این نمایش برای مخاطبان این بود که به این مساله اشاره کنم که چرا محبت و عاطفه بین مردم ما کم شده است زیرا ما ایرانیان در دنیا معروف به مهربانی و دوستی بودیم.

سعید امیرسلیمانی کارگردانی نمایشنامه هایی چون «سایه سی مرغ»، «پرستوها» و «نهار لعنتی» را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

این نمایش با بازی سعید و سپند امیرسلیمانی همراه با الهام پاوه نژاد روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *