“پروانگی، آوارگی، ویرانگی” در چهارمین جشنواره تئاتر شهر به روی صحنه می رود


نمایش پروانگی، آوارگی، ویرانگی به طراحی، نویسندگی و کارگردانی احسان بیات فر در قالب چهارمین جشنواره تئاترشهر به صحنه می رود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، این اثر نمایشی که کاری از گروه تئاتر اندیشه یکم است با طراحی، نویسندگی و کارگردانی احسان بیات فر و با بازی بورژین عبدالرزاقی، علی جدیدی، بهنام سلطانی، لاله نورالدین موسی امروز دوشنبه ۳۰ شهریور در ۲ سانس ۱۸ و ۲۰ در اداره تئاتر به صحنه می رود.

بیات فر که سال گذشته بانمایش “خواب آلودگی”_اثری درباره ی وضعیت جانبازان اعصاب و روان _ در سومین دوره ی این جشنواره حضور داشت و موفق به کسب عنوان های بهترین کارگردانی، بهترین متن، بهترین طراحی صحنه و لباس و بهترین بازیگری مرد شد ابراز امیدواری کرد که در اجرای پیش رو اجرای گذشته را تکمیل نموده و به صورت ژست گرایی رنجی که بر قربانیان جنگ رفته را به نمایش خواهد گذاشت . وی با بیان اینکه در اجرای این اثر کوشیده تا با بهره گیری از موسیقی و طراحی نور به مقوله جنگ فرا وطنی نگاه کند، اظهار امیدواری کرد که بتواند در جشنواره های خارجی حضور یابد.

وی خلاصه داستان این نمایش را اینطور بیان می کند: پیله پاره می شود و رویارویی با جهان بیرون آغاز می شود، حفظِ بقا شاید هر موجودی را به مبارزه وادارد_ بی هیچ انگیزه ی ارزشی_ تا بتواند نسل خود را از گزند مهاجم حفظ کند. ژست ها سرآغازی بر این مبارزه اند.

 از دیگر عوامل این اثر نمایشی می توان به ایمان بیات فر (مشاور کارگردان) ، حسام الدین ابراهیمی (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز) ، آریا شرفی (مدیر صحنه) ،  علی سینا رضانیا (آهنگساز و سرپرست گروه نوازندگان) ، هادی حدادی و فریماه فرهنگی (نوازندگان) ، سینا افشار (طراح پوستر و بروشور) ،  نازنین محب علی، مهدی محمودآبادى (عکس) ، احسان بیات فر (نور) و شیوا حمیدخانی (مدیر روابط عمومی) اشاره کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *