“گلدونه خانم” به زنده یاد مصطفی عبداللهی تقدیم شد


اجرای شب گذشته نمایش “گلدونه خانم” به کارگردانی النا آهی به مصطفی عبداللهی تقدیم شد .

تئاترفستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش “گلدونه خانم” نوشته اسماعیل خلج و کارگردانی النا آهی شب گذشته اجرای خود را به مناسبت نخستین سالگرد درگذشت مصطفی عبداللهی به این هنرمند تقدیم کرد .

در پایان اجرای دوشنبه سوم خرداد ماه کوروش ساسانیان بازیگر «گلدونه خانم» به روی صحنه آمد و اجرای این نمایش را به زنده یاد مصطفی عبداللهی  که سال گذشته پس از تحمل ۱۴ سال بیماری سرطان درگذشت ، تقدیم کرد . خسرو احمدی بازیگر و کارگردان تئاتر از میهمانان این نمایش بود .

نمایش «گلدونه خانوم» کاری از گروه تئاتر«کا» ، سعی در به تصویر کشیدن روابط و رنجها و غمهای مردم تنگدست دارد. «گلدونه خانوم» از زنان بر باد رفته سخن می‌گوید،زنانی که بسان گل بدون مراقبت رها شده‌ و پژمرده‌اند. زنانی که با دردهایشان زندگی می‌کنند.

در این نمایش آتش تقی‌پور،کوروش ساسانیان، حمید عرب و النا آهی به ایفای نقش می‌پردازند. از دیگر عوامل این کار می‌توان به موسیقی زنده: ابوذر همتی، طراحی چهره و اجرا: سحر سیمایی، طراح صحنه: میلاد سمسارپور، دستیاران کارگردان: عیسی محمدی و علیرضا محسنی، مدیر صحنه: نفیسه مروتی، منشی صحنه: شهرزاد، مشاور رسانه‌ای: سیدمحمدصادق سیادت و عکاس: آرتین هارطونیان اشاره کرد.

این نمایش هر شب ساعت ۱۹ در سالن اصلی مجموعه تئاتر محراب به روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *