تاریخ انتشار : ۲ - آذر - ۱۳۹۵   بخش : سی و پنجمین

سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، طی حکمی ابراهیم حسینی را به عنوان مدیر مسابقه و نمایشگاه پوستر و هویت بصری جشنواره معرفی کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، ابراهیم حسینی از گرافیست ها و عکاسان  خلاق و با تجربه عرصه حرفه ای تئاتر کشور که  مدیریت ۶ دوره مسابقه پوستر تئاتر فجر  را برعهده داشته به عنوان مدیر مسابقه و نمایشگاه پوستر و هویت بصری  سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.

در حکم انتصاب حسینی، تنظیم فراخوان تخصصی بخش پوستر و هویت بصری  و ارائه به دبیرخانه جهت اعلام عمومی، تهیه فرم ویژه بخش پوستر و هویت بصری جهت ثبت آثار در دبیرخانه، معرفی گروه داوری به دبیر جشنواره، پیگیری و نظارت بر فرآیند انتخاب آثار برگزیده، تعیین شیوه نامه داوری آثار و پیگیری آماده سازی  چاپ و انتشار مطلوب آثار با هماهنگی دبیرخانه در قالب  کتاب پوسترهای برگزیده و پیگیری، هماهنگی و برگزاری نمایشگاه پوستر و هویت بصری به نحو شایسته در ایام جشنواره از جمله نکات مورد تأکید در مدیریت بهینه این بخش ذکر شده است.

توجه و تقویت بخش هویت بصری به عنوان بخشی نوپا جهت هویت یابی گروه های نمایشی به لحاظ بصری و گرافیکی از جمله موارد مورد تاکید دبیر جشنواره است.

ابراهیم حسینی که  فعالیت خود در زمینه عکاسی و گرافیک را  از سال ۷۵ شروع کرده و تا به حال طراحی پوستر بیش از ۴۰ رویداد فرهنگی و هنری را برعهده داشته، مدیریت این بخش از جشنواره را عهده دار شد. او تدریس در دانشگاه علمی و کاربردی، مدیریت یک دوره مسابقه عکس جشنواره بین المللی تئاتر فجر  و دبیری بخش جنبی دهمین دوسالانه پوستر تهران و مدیریت هنری بیش از ۱۰ جشنواره فرهنگی و هنری را در کارنامه خود دارد.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی یکم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.نظر شما:

نمــا فــستیوال