معرفی آثار برگزیده مرحله نخست مسابقه نمایشنامه نویسی جشنواره کودک


پس از پایان ارزیابی ۶۷ نمایشنامه رسیده به بخش مسابقه نمایشنامه نویسی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، ۱۰ نمایشنامه به مرحله بعد راه یافت.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، هیات داوران بخش مسابقه نمایشنامه نویسی متشکل از محمد چرمشیر ، سید حسین فدایی حسین و گیتا داوودی با ارزیابی ۶۷ نمایشنامه متقاضی حضور در این بخش رقابتی ۱۰ نمایشنامه را برای حضور در مرحله بعد داوری برگزیدند.

فهرست آثار برگزیده این مرحله به شرح زیر اعلام شده است:

نمایشنامه «اسب آبنوس» نوشته مریم منصوری از تهران، نمایشنامه «باغ هزار دخترون» نوشته زهرا مولائی از تهران، نمایشنامه «بدون شرح» نوشته سید جواد رحیم زاده از مشهد، نمایشنامه «تو اگه دوست می خوای منو اهلی کن» نوشته اسدااله اسدی از اصفهان، نمایشنامه «دشت خورشید» نوشته مهدی ملکی از تهران، نمایشنامه «ردپای نینی نو» نوشته زیبا برجی فلاح از تهران، نمایشنامه «سیندرلا» نوشته ساینا امیری از بندرعباس، نمایشنامه «قصه فیلی که پشتک وارونه می زند» نوشته امید نیاز از اصفهان، نمایشنامه «کوچه برزیلیا» نوشته سینا شفیعی از کرج، نمایشنامه «هفت دست و یک انگشت» نوشته شادی غفوریان از مشهد.

مطابق فراخوان ۱۰ نمایشنامه نویس برگزیده همراه با نظرات مشورتی سه داور، تغییرات لازم در نمایشنامه های منتخب را در یک پروسه همکاری مشخص انجام خواهند داد. در این مرحله از مشورت این اساتید بهره مند خواهند شد.

نمایشنامه های برگزیده مرحله اول مورد ارزیابی نهایی قرار خواهند گرفت و آثار برگزیده معرفی و با نظر هیات داوران چاپ می شوند.

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی آذر ۹۶ در استان همدان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *