آخرین فرصت ارسال اثر به فراخوان پوستر جشنواره کودک و نوجوان اعلام شد


هنرمندان گرافیست و طراح تنها تا دوم مردادماه فرصت دارند پوستر پیشنهادی خود برای بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان و مدارک لازم قید شده در فراخوان را به دبیرخانه  ارسال کنند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، دبیرخانه جشنواره با اشاره به استقبال بسیار خوب از این فراخوان تاکید کرد که مهلت ارسال اثر به فراخوان مسابقه پوستر تمدید نخواهد شد.

هنرمندان گرافیست از سراسر کشور تنها تا دوم مرداد فرصت دارند که آثار خود را با توجه به شعار «بچه های امروز، تماشاگران خلاق» و مضامین جشنواره شامل اخلاق و سنت اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، خانواده، نشاط و امید در فضای جامعه و نسل آینده، جهت شرکت در مسابقه ارائه کنند.

طبق فراخوان محدودیتی در ارائه تعداد اثر وجود ندارد و ضروری است طرح‌های پیشنهادی در ابعاد پنجاه در هفتاد طراحی و ارسال شود. همچنین ضرورت دارد اثر ارائه شده با تکنیک و شیوه آزاد و به صورت فایلtiff cmyk 300dpiروی لوح فشرده به همراه تصویر A4رنگی ارسال شود.

درج مشخصات و تکمیل فرم شرکت در مسابقه ضروری است و از هنرمندان خواسته شده که در صورتیکه طرح پیشنهادی از منبع و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده، توضیح کامل درباره آن ارائه شود.

اثر برگزیده به عنوان پوستر بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی و مبلغ ۱۰ میلیون ریال به عنوان جایزه به هنرمند برگزیده اهداء خواهد شد. همچنین ۳۰ اثر به عنوان آثار منتخب و حضور در نمایشگاه پوستر انتخاب و جوایزی به این آثار تعلق خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *