آخرین مهلت ارسال اثر به چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان


آخرین مهلت ارسال اثر به چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان ۲۰ تیر ماه به پایان می رسد و دانشجویان تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۰ تیر فرصت دارند نسبت به ارسال مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشجویان،  دبیرخانه جشنواره عروسکی دانشجویان در اطلاعیه ای اعلام کرد که تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۰ تیر پذیرای طرح و نمایشنامه برای حضور در جشنواره خواهد بود و این مهلت دیگر تمدید نمی شود.

طبعا تمامی متقاضیان شرکت در جشنواره که در پی فراخوان اول ، ثبت نام و مدارک خود را به دبیرخانه ارسال کرده اند بدون قید و شرط وارد مرحله بازبینی می شوند.

در فراخوان اولویت های جشنواره «نوآوری، خالقیت و استفاده از تکنولوژی نوین در نمایش عروسکی» ، «آثار بهره مند از مضامین و بنیانهای فرهنگی و اجتماعی کشور» ، «آثار بهره مند از میراث گرانبهای تاریخی، فرهنگی و ادبی ایران (افسانه ها – اشعار – داستان ها –حماسه – رسوم و سنن بومی – محلی)» ، «آثار متمرکز بر محیط زیست و زندگی و سالمت شهری» معرفی شده اند.

جشنواره چهاردهم در بخش های  مسابقه تئاتر صحنه ای عروسکی ” تئاتر بزرگسال – تئاتر کودک و نوجوان ” ، مسابقه نمایشنامه نویسی “جایزه استاد جواد ذوالفقاری” ،  مسابقه عکس، مسابقه پوستر ، مسابقه تئاتر عروسکی ۵ دقیقه ای، نمایش های میدانی عروسکی آئینی – سنتی، مسابقه  نمایش میدانی عروسکهای بازیافتی ، بخش اساتید (من و استاد) و بخش کارگاه های آموزشی برگزار خواهد شد.

مطابق تقویم جشنواره زمان اعلام طرح و متن های پذیرفته شده ۳۰ تیر ماه خواهد بود و زمان بازبینی کلیه آثار پذیرفته شده از ۲۵ مهر تا ۵ آبان ماه ۹۵ خواهد بود.

چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان ۱۱ تا ۱۷ آذرماه ۱۳۹۵ برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *