تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی تماشاخانه “همای سعادت”، این نمایش که شب گذشته با حضور مسعود آب‌پرور کارگردان سینما و تلویزیون، یوسف تیموری و اکبر منصور فلاح روی صحنه رفت، اجرایش را به  به آسیب دیدگان زلزله غرب کشور تقدیم کرد.

“آسمان برای تو می‌بارد” با بازی میرمنصور کاظمی، عباس بهمنش، وهاب امین‌الرعایا، امیر پورخلیل، ماهرخ امینی و محمدحسین قاسمی تا پایان آبان در تماشاخانه “همای سعادت” روی صحنه می رود.

این نمایش برگرفته از یک داستان واقعی است و روایت ماجراهایی است که بر جوانی عاشق موسیقی‌ که برخلاف میل پدرش حاج داوود که فردی متدین و بازاری است در مهمانی‌ها و جشن‌ها نوازندگی و خوانندگی می‌کند، می رود و سرنوشت او را تحت تاثیر قرار می دهد.

این نمایش تا پایان آبان روی صحنه می‌رود و  پیش از این چهره‌های فرهنگی و هنری بسیاری مانند محمدرضا وطن‌پرست مستند ساز، بهروز رضوی صدای ماندگار ایران و … به تماشای این نمایش نشسته‌اند.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به: مهدی نامداری تهیه کننده، محمدحسین شهریاری و فرشید حاجیان دستیاران کارگردان، سمانه حکیمی طراح صحنه و لباس، علیرضا دزفولی موسیقی، امینه شیاسی مدیر صحنه، وهاب امین الرعایا طراح نور، مطهره کشاورز مشاور رسانه‎ای، عماد سالکی طراح پوستر و بروشور، علیرضا حاصلی مراد و طناز چنگیزپور عکاس و عسل عبیری منشی صحنه اشاره کرد.