آغاز اجرای نمایش “آقا لیلا” در خانه نمایش


نمایش آقا لیلا نوشته مهرداد کوروش نیا و به کارگردانی سعید زارع و حسام لک اجرای خود را در خانه نمایش آغاز کرد .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره تئاتر خانه نمایش ، نمایش آقا لیلا که قبل از این در سال های گذشته توسط نویسنده این اثر به روی صحنه رفته است این بار با یک نگاه متفاوت و اجرای متفاوت توسط دو کارگردان جوان به روی صحنه می رود . نمایش آقا لیلا به طور رسمی اجرای خود را از روز دوشبه ۱۰ اذر ماه درخانه نمایش اداره تئاتر آغاز کرد و تا آخر آذرماه پذیرای مخاطبان و تماشاگران عزیز می باشد .

در این نمایش با یک شیوه ی اجرایی متفاوت به مقوله جنگ پرداخته می شود و در آن داستان خانواده ای بازگو می شود که به خاطر جنگ مجبور می شوند از شهر خود مهاجرت کنند و حالا چندین سال است که از جنگ می گذرد …..

در این نمایش ، فروزان عسگری ، محمد کارگر ، امین آبکار ، حسام لک به ایفای نقش می پردازند و از دیگر عوامل این نمایش می توان به مدیر اجرایی : بهجت توجه ، سجاد فروغی/ دستیار کارگردان : امیر شریفیان ، فهیمه محمودی/ طراح صحنه : سعید زارع/ طراحی و ساخت ویدئو : متین صالحی ، محمدرضا مردای/ طراح پوستر و بروشور : حامد کاظمی اشاره کرد.

علاقه مندان می توانند  جهت تماشای این نمایش از ۹ آذر ۹۳ ساعت ۱۸:۳۰ هر روز به جز شنبه ها به خانه نمایش واقع در میدان فردوسی خیابان شهید موسوی کوچه شهید محمد آقا مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت www.edareteatr.com مراجعه فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *