آغاز اجرای “رقص روی لیوان‌ها” با حضور هنرمندان


اجرای نمایش “رقص روی لیوان‌ها” نوشته امیررضا کوهستانی و به کارگردانی سید جواد روشن از امروز ، ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۶- با حضور رویا افشار و رحمت امینی در تالار استاد انتظامی آغاز می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر یگانه، نمایش “رقص روی لیوان‌ها” زندگی پسر جوانی به نام فرود را روایت می‌کند که مربی رقص و علاقه‌مند دختر جوانی به نام شیوا است که از خانه فرار کرده است، فرود احساس می‌کند وظیفه دارد تا به وسیله‌ی رقص به شیوا کمک کند تا استعداد و ویژگی‌های مثبت خودش را بروز دهد ….ولی این مسیر برای هر دو آن‌ها پایان خوبی ندارد.
در این اثر نمایشی بابک خدایی، فاطمه عطایی و حمیدرضا تسلیخ به عنوان بازیگر حضور دارند. همچنین سینا ییلاق بیگی؛ طراح صحنه، محمد فرشته ن‍‍ژاد؛ موسیقی، مهدی دوایی؛ طراح پوستر، امیرعباس حسینی؛ ساخت فیلم و تیزر، محمد رضایی؛ مدیر تولید، نسترن پاکدامن؛ مدیر و منشی صحنه، امیرعلی زیارتی و حمیدرضا تسلیخ؛ دستیاران اجرایی، مریم شریعتی روابط عمومی ، گروه هنرى پژواک تبلیغات و احسان رافتی به عنوان عکاس این گروه نمایش را همراهی می‌کنند.
نمایش “رقص روی لیوان‌ها” از ۲۴ اردیبهشت ماه تا ۱۲ خرداد، ساعت ۱۸.۳۰ و به مدت یک ساعت در تالار انتظامی خانه هنرمندان ایران بروی صحنه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *