آغاز سفر تابستانی تریلی سیار تئاتر کانون از ۱۵ تیر


تریلی سیار تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آغاز سفر تابستانی خود روز ۱۵ تیر تهران را به مقصد کرمانشاه ترک خواهد کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، در این سفر تابستانی کودکان و نوجوانان استان‌های کرمانشاه، کردستان، همدان و مرکزی هر یک به مدت پنج روز میزبان تریلی سیار تئاتر کانون خواهند بود تا به تماشای نمایش «مترسک خودت باش» بنشینند.

نمایش «مترسک خودت باش» به کارگردانی و نویسندگی امیر مشهدی عباس با شیوه تلفیق زنده و عروسکی با بازیگری بهناز مهدی‌خواه و حمیدرضا حسینعلی اجرا می‌شود.

در سفر استانی تریلی سیار نمایش کانون به این منطقه از کشور از ۱۶ تا ۲۰ تیر این نمایش در شهرهای مختلف استان کرمانشاه اجرا خواهد شد و در ادامه از ۲۲ تا ۲۶ تیر گروه نمایشی همراه تریلی مهمان کودکان و نوجوانان شهرهای استان کردستان می‌شوند.

همچنین این امکان فرهنگی از روز ۲۷ تیر کردستان را به مقصد همدان ترک خواهد کرد تا از روز ۲۸ تیر تا اول مرداد شادی و لبخند را بر لبان کودکان و نوجوانان مناطق و شهرهای مختلف این استان بنشاند.

استان مرکزی مقصد پایانی این سفر تریلی سیار است که کودکان و نوجوانان مناطق مختلف این استان نیز در روزهای ۳ تا ۷ مرداد میزبان گروه نمایش «مترسک خودت باش» خواهند بود.

دور دوم سفر تابستانی تریلی سیار تئاتر کانون نیز به استان‌های آذربایجان غربی، زنجان، قزوین و البرز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *