آغاز رسمی فعالیت‌های تئاتر مستقل تهران با ۲ نمایش


سالن تئاتر مستقل تهران از روز اول تیر فعالیت خود را با میزبانی از ۲ اثر نمایشی از سر می گیرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی تئاتر مستقل تهران، نمایش «است» به کارگردانی پرنیا شمس از روز یکشنبه اول تیر در این مجموعه به صحنه می‌رود.

پروانه ذابح، یاسمن رسولی، ترانه یوسفی، شادی صف شکن، مهتاب کریمی، صدف ملکی، ماهور میرزانژاد در نمایش «است» ایفای نقش می‌کنند.

پرنیا شمس و امیر ابراهیم‌زاده به صورت مشترک کار نگارش متن و شهاب رحمانی دراماتورژی را برعهده داشته‌اند. نوید محمدزاده تهیه‌کننده؛ روح‌اله زندی‌فرد مدیر پروژه؛ پوریا اخوان، طراح صحنه؛ علیرضا میرانجمی، طراحی نور؛ متین حبیبیان، طراحی صدا؛ لیلا طاهری، طراحی لباس و سیدمحمد مساوات، طراح گرافیک.

همچنین نمایش «یازده جریحه روح» به کاگردانی فرزاد امینی بر اساس ۱۱ داستان کوتاه مجموعه «سه قطره خون» اثر صادق هدایت نوشته شده که از روز سه‌شنبه سوم تیر در این مجموعه به صحنه می‌رود.

مهدی بازدار، نازنین زهرا برومند، محمد پسندیده کار، سروش حائری، آزیتا رحیمی، فرزانه فرجی، نیلوفر فولادی، مونا کریمی، کیانا کریم پور، مهربان کشاورزی و رضا میرجلیلی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

نویسنده و کارگردان، فرزاد امینی؛ طراح لباس، غزاله فراهانی‌کیا؛ طراح صحنه، امیر خسروی؛ طراح نور، حسن محمدی و طراحی پوستر و بروشور، ماندانا روز خوش.

«تئاتر مستقل تهران» پیش از این نیز فعالیت غیررسمی خود را با اکران فیلم‌ آثار اجرا رفته در این مجموعه فرهنگی و برپایی جلسه‌های نمایشنامه خوانی در «کافه بام مستقل» آغاز کرده بود. بر این اساس تاکنون نمایش‌های «شب دشنه‌های بلند» به کارگردانی علی شمس، «رویای شب نیمه تابستان» و «رومولیت» به کارگردانی مصطفا کوشکی، «اپراتور نسل چهارم» به نویسندگی و کارگردانی باقر سروش و «شیطونی» کاری از مهدی کوشکی تا کنون در کافه اصلی تئاتر مستقل تهران اکران شده و این برنامه ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *