“آقا لیلا” به خانه نمایش می آید


نمایش “آقا لیلا” از ۹ آذر ماه به خانه نمایش می آید .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره تئاتر خانه نمایش ، خانه نمایش اداره تئاتر از یکشنبه ۹ آذر ماه میزبان نمایش “آقا لیلا” به کارگردانی سعید زارع و حسام لک  می شود.

با به پایان رسیدن اجرای نمایش “مهاجران” به کارگردانی مهرداد خامنه ای در روزجمعه ۷ آذرماه ، نمایش “آقا لیلا” نوشته مهرداد کوروش نیا و به کارگردانی سعید زارع و حسام لک از روز یکشنبه ۹ آذرماه اجرای خود را در خانه نمایش اداره تئاتر آغاز می کند.

این نمایش کاری از گروه تئاتر “کاتارسیس” است و داستان نمایش نامه درباره ی خانواده ای است که به خاطر جنگ مجبور می شوند از شهر خود مهاجرت کنند…..

در این نمایش ، فروزان عسگری- محمد کارگر- امین آبکار- حسام لک به ایفای نقش می پردازند و از دیگر عوامل این نمایش میتوان به مدیر اجرا: بهجت توجه،سجاد فروغی/ دستیار کارگردان : امیر شریفیان ،فهیمه محمودی/ طراح صحنه : سعید زارع/طراحی و ساخت ویدئو : متین صالحی،محمدرضا مردای/طراحپوستر و بروشور : حامد کاظمی اشاره کرد.

علاقه مندان می توانند  جهت تماشای این نمایش از ۹ آذر ۹۳ ساعت ۱۸:۳۰ هر روز به جز شنبه ها به خانه نمایش واقع در میدان فردوسی خیابان شهید موسوی کوچه شهید محمد آقا مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت www.edareteatr.com مراجعه کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *