تا روز ۲۳ آذرماه ؛

اعلام آمار اطلاعات فروش و تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی


آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی (مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر) تا روز ۲۳ آذرماه مشخص شد. در این آمار ۲۲۱۹۴ نفر به تماشای ۱۰ اثر نمایشی روی صحنه رفته‌اند.

تئاترفستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر در هفته گذشته آمار تفکیکی خود را به شرح زیر اعلام کرد:

تماشاخانه‌ی اصلی :  نمایش «شاه لیر» به کارگردانی «مسعود دلخواه» که به‌تازگی اجرای خود را آغاز کرده است طی ۳۰ اجرایی که پشت سر گذاشت میزبان ۱۲۸۳۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۷۷۵ بلیت تمام‌بها، ۱۷۱۷ بلیت نیم‌بها، ۳۲۵۵ بلیت با تخفیف و ۳۰۹۱  بلیت میهمان ارائه‌شده است. در گیشه این اثر باقیمت ۷۰ هزار تومان رقم ۵ میلیارد ۶۶۶ میلیون و ۵۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

تماشاخانه چهارسو : میزبان ۲ نمایش «فاندو و لیز» و «پرومته طاعون» بوده است. نمایش «فاندو و لیز» به کارگردانی «هوشمند هنرکار» که به‌تازگی اجرای خود را آغاز کرده طی ۷ اجرا که پشت سر گذاشته میزبان ۲۵۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۶۰ بلیت تمام‌بها،۴۲ بلیت نیم‌بها، ۱۲ بلیت با تخفیف و ۱۴۴ بلیت میهمان ارائه‌شده است. در گیشه این اثر باقیمت ۳۰ هزار تومان رقم ۲۷ میلیون و ۱۸۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

نمایش «پرومته طاعون» به کارگردانی «شهاب آگاهی» که به‌تازگی اجرای خود را آغاز کرده طی ۶ اجرا که پشت سر گذاشته میزبان ۲۸۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۸۷ بلیت تمام‌بها،۵ بلیت نیم‌بها، ۷۱ بلیت با تخفیف و ۱۲۴ بلیت میهمان ارائه‌شده است. در گیشه این اثر باقیمت ۳۰ هزار تومان رقم ۴۳ میلیون و ۸۹۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

تماشاخانه قشقایی : میزبان ۲ نمایش «مردی به نان دایک» و اجراخوانی بوده است.

نمایش «مردی به نان دایک» به کارگردانی «مهدی میامی» که به‌تازگی اجرای خود را آغاز کرده طی ۸ اجرا که پشت سر گذاشته میزبان ۵۴۶ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۲۴ بلیت تمام‌بها،۱۱ بلیت نیم‌بها و ۲۱۱ بلیت میهمان ارائه‌شده است. در گیشه این اثر باقیمت ۳۰ هزار تومان رقم ۹۸ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

نمایش «اجراخوانی» به کارگردانی «گلچهره دامغانی» که به‌تازگی اجرای خود را آغاز کرده طی ۴ اجرا که پشت سر گذاشته میزبان ۴۶۰ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۲۰ بلیت تمام‌بها،۷۵ بلیت نیم‌بها و ۶۵ بلیت میهمان ارائه‌شده است. در گیشه این اثر باقیمت ۲۵ هزار تومان رقم ۸۹ میلیون و ۳۷۵ هزار ریال ثبت‌شده است.

تماشاخانه سایه : نمایش «خرده نان» به کارگردانی «کوروش سلیمانی» که به‌تازگی اجرای خود را آغاز کرده طی ۸ اجرا که پشت سر گذاشته ۵۴۲ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۵۰ بلیت تمام‌بها،۲۱ بلیت نیم‌بها، ۲۳ بلیت تخفیف دار و ۱۴۸ بلیت میهمان ارائه‌شده است. در گیشه این اثر باقیمت ۳۰ هزار تومان رقم ۱۱۳ میلیون و ۶۷۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

تئاتر فستیوال

تماشاخانه سنگلج نیز آمار تفکیکی خود را به شرح زیر اعلام کرد:

این تماشاخانه پذیرای نمایش «بنگاه تاترال» به کارگردانی «نسیم تاجی» است که ۲۳ آذرماه میزبان ۳۳۶ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۷۱ بلیت تمام‌بها ۳ بلیت نیم‌بها و ۱۶۲ بلیت میهمان ارائه‌شده که جمع گیشه ۵ روز فروش این نمایش ۴۳ میلیون و ۱۲۵ هزار ریال ثبت‌شده است.

این تماشاخانه پذیرای نمایش «قحط الرجال» به کارگردانی «محمدرضا آزادفر» است که تا ۲۳ آذرماه میزبان ۱۱۲۱ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۲۵۷ بلیت تمام‌بها،۲۳۶ بلیت نیم‌بها، ۲۴۳ بلیت تخفیف دار و ۳۸۵ بلیت میهمان ارائه‌شده که جمع گیشه ۸ روز فروش این نمایش ۱۴۲ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال ثبت‌شده است.

تئاتر فستیوال

در نهایت تالار هنر در هفته ای که گذشت آمار دو نمایش خود را اینگونه اعلام کرد:
۱- نمایش «سفر به آینده» به کارگردانی «محمد عبدی» که ۳۲ اجرای خود را  پشت سر گذاشته است پذیرای ۲۸۰۰ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۰۷۷ بلیت تمام‌بها، ۵۶۳ بلیت نیم‌بها، ۵۰۶ بلیت تخفیف دار و ۶۵۴ بلیت میهمان صادر شده است. این نمایش با بلیت ۲۰ هزار تومانی در گیشه ۳۴۷  میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروش داشته است.

۲- نمایش «از کجا اومدیم» به کارگردانی «محمد عاقبتی» که ۲۹ اجرای خود را ‍‍پشت سر گذاشته است پذیرای ۳۰۰۶ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۸۶۴ بلیت تمام‌بها، ۷۶۴ بلیت نیم‌بها، ۷۴ بلیت تخفیف دار و ۳۰۴ بلیت میهمان صادر شده است. این نمایش با بلیت ۲۰ هزار تومانی در گیشه ۴۶۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *