آمار تماشاگران تالارهای تئاتر شهر و سنگلج در هفته اول خرداد


مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج تعداد تماشاگران خود در اولین هفته خرداد ماه ۱۳۹۶ را اعلام کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، مجموعه تئاتر شهر با نمایش‌های “بی پدر” ، “محفل بی عاری” ، روح جهنمی ” ، “بوفالو امریکایی” و “چهل گیس” و تماشاخانه سنگلج نمایش “سرآشپز پیشنهاد می‌کند” را روی صحنه دارند.

نمایش بی پدر که تا ۵ خرداد ۶۲ اجرا در تالار قشقایی داشته و با استقبال چشمگیر تماشاگران روبرو بوده در مجموع ۷ هزار و ۵۸۲ بازدید کننده داشته است. این سالن با گنجایش ۹۶ تماشاگر ۴۱۰۱ بلیط تمام بها ، ۱۹۳۶ بلیط نیم بها ، ۳۴۱ بلیط تخفیف دار و ۱۲۰۴ بلیط میهمان ارائه کرده و مبلغ گیشه آن ۱ میلیارد و ۳۳۵ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال ثبت شده است. این نمایش تا ۲۹ اردیبهشت ماه میزبان ۵۹۷۷ تماشاگر بوده و از ۳۰ اردیبهشت تا ۵ خرداد ماه نیز ۱۶۰۵ تماشاگر داشته است.

نمایش محفل بی عاری به کارگردانی سیاوش بهادری راد نیز که در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است با ۲۹ اجرا میزبان ۱۶۹۹ تماشاگر بوده است. تالار سایه گنجایش ۷۲ تماشاگر را دارد که ۶۲۰ بلیط تمام بها ، ۲۷۸ بیلط نیم بها ، ۲۷۱ بلیط تخفیف دار و ۵۳۰ بلیط میهمان برای آن ارائه شده و مبلغ گیشه ۱۹۵ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال ثبت شده است. این نمایش که در اردیبهشت ماه ۱۲۶۹ تماشاگر داشته در هفته گذشته میزبان ۴۳۰ تماشاگر بوده است.

دیگر نمایش تالار سایه “روح جهنمی ” است که بابک محمدی آن را کارگردانی کرده تا ۵ خرداد ۲۳ اجرا داشته و ۷۷۴ تماشاگر آن را دیده‌اند. برای این نمایش ۱۰۵ بلیط تمام بها ، ۳۲ بلیط نیم بها ، ۱۰۶ بلیط تخفیف دار و ۵۳۱بلیط میهمان ارائه شده و مبلغ گیشه ۵۱ میلیون و ۴۵۰ هزارریال ثبت شده است. این نمایش در هفته گذشته میزبان ۲۱۵ تماشاگر بوده است.

پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر که نمایش “بوفالو آمریکایی” به کارگردانی سیامک زین الدینی را روی صحنه دارد در ۱۱ اجرای خود میزبان ۳۷۱ تماشاگر بوده که ۱۶۷ بلیط تمام بها ، ۱۱۰ بلیط نیم بها و ۹۴ بلیط میهمان را شامل می‌شود. گیشه این نمایش ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال ثبت شده است. این نمایش که در ۵ اجرای اول خود میزبان ۱۲۹ تماشاگر بوده طی هفته گذشته ۲۴۲ مخاطب داشته است. گنجایش پلاتو اجرا ۷۵ تماشاگر است.

تالار چهارسو که خرداد ماه را با نمایش “چهل گیس” به کارگردانی حسین جمالی آغاز کرد در ۴ اجرایی که داشته میزبان ۳۱۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۸۷ بلیط تمام بها ، ۱۲ بلیط تخفیف دار و ۲۱۵ بلیط میهمان ارائه شده که در گیشه ۲۴ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال به نام آن ثبت شده است.

اما در تماشاخانه سنگلج که این روزها با اجرای نمایشی از شهاب الدین حسین پور با عنوان سرآشپز پیشنهاد می‌کند” میزبان علاقه مندان هنرهای نمایشی است در هفته گذشته ۶۴۶ تماشاگر داشته که شامل ۳۸۲ بلیط تمام بها ، ۴۱ بلیط نیم بها ، ۷۷ بلیط تخفیف دار و ۱۴۶ بلیط میهمان می‌شود. برای این نمایش مبلغ ۹۷ میلیون و ۸۲۵ هزار ریال ثبت شده است.

این تماشاخانه تا نیمه اردیبهشت ماه نیز شاهد اجرای نمایش خواستگاری کار عظیم موسوی بود که در مجموع اجراهای خود میزبان ۳۹۴۴ تماشاگر بوده است. مبلغ گیشه این نمایش ۴۰۲ میلیون و ۶۹۰ هزارریال ثبت شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *