آمار تماشاگران تالارهای نمایشی تهران اعلام شد


نمایش ترور نوشته و کارگردانی حمیدرضا نعیمی تا ۴ دی‌ماه با ۱۰۶۱۹ تماشاگر به فروش ۸۷۸ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال رسید.
تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر که در حال حاضر به اجرای نمایش “ترور” نوشته و کار حمیدرضا نعیمی اختصاص دارد، طی ۲۴ اجرای گذشته این نمایش میزبان ۱۰۶۱۹ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۸۲۶ بلیت تمام‌بها، ۳۸۹۶ بلیت تخفیف‌دار و ۵۸۹۷ بلیت مهمان ارائه شده است.

نمایش “بوقلمون” به کارگردانی خیراله تقیانی پور نیز که در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است طی ۶ اجرای خود تا ۴ دی‌ماه ۹۳۰ تماشاگر داشته و ۱۵۷ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال فروخته است. برای این نمایش ۶۴۵ بلیت تمام‌بها، ۹ بلیت نیم‌بها، ۱۷۳ بلیت تخفیف‌دار و ۱۰۳ بلیت مهمان ارائه شده است.

نمایش “بهمن” دیگر نمایش مجموعه تئاتر شهر است که با کارگردانی افروز فروزند در تالار سایه روی صحنه است. این نمایش طی ۱۱ اجرا ۷۱۳ تماشاگر داشته و مبلغ فروش این نمایش ۸۰ میلیون و ۹۲۵ هزار رالب اعلام شده است. برای این نمایش ۵۲۵ بلیت تمام‌بها، ۲۹ بلیت نیم‌بها، ۱۵۹ بلیت مهمان ارائه‌شده است.

نمایش “جنت‌آباد” نیز که تا ۴ دی ۷ اجرای خود را پشت سر گذاشته با کارگردانی حسن رونده در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است. این نمایش در مدت یاد شده ۱۱۹ تماشاگر داشته است. مبلغ فروش این نمایش ۵ میلیون و ۱۴۰ هزار ریال اعلام شده است. این نمایش ۴۰ بلیت تمام‌بها، ۴ بلیت نیم‌بها و ۷۵ بلیت مهمان ارائه کرده است.

مجموعه تئاتر شهر در هفته گذشته میزبان جلسات نمایشنامه‌خوانی آثار زنده‌یاد محمود استاد محمد نیز بود که طبق گزارش این مجموعه نمایشنامه‌خوانی “شب بیست و یکم” کار احسان فلاحت پیشه در تاریخ ۳۰ آذرماه ۲۶ تماشاگر داشت که از آن میان ۱۰ بلیت تمام‌بها ارائه شده است. جمع گیشه این نمایشنامه‌خوانی یک میلیون ریال بوده است.

نمایشنامه‌خوانی “آسید کاظم” با کارگردانی سارا دارو فروش نیز که ۱ دی‌ماه اجرا شده ۳۳ تماشاگر داشته که ۹ بلیت تمام‌بها برای آن ارائه شده است. جمع گیشه این نمایشنامه‌خوانی ۹۰۰ هزار رالت بوده است.

نمایشنامه‌خوانی “عکس” خانوادگی به کارگردانی پرستو گلستانی نیز که در ۲ دی‌ماه به اجرا درآمده میزبان ۵۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۰ بلیت تمام‌بها ارائه شده و جمع گیشه ۳ میلیون ریال اعلام شده است.

نمایشنامه‌خوانی “دیوان تئاترال” به کارگردانی روزبه حسینی که ۴ دی‌ماه برگزار شده نیز ۱۱۹ تماشاگر داشته و تعداد ۷۳ بلیت تمام‌بها برای آن ارائه شده است. این نمایشنامه‌خوانی ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار رالت فروخته است.

اما در سنگلج که این روزها به اجرای دو اثر نمایشی از یک کارگردان اختصاص دارد، از ۲۹ آذر تا ۴ دی جمعاً ۵۶۷ تماشاگر بازدید کرده‌اند.

نمایش “اندر حکایت بلدیه اصفهان” به کارگردانی سید عظیم موسوی در هفته گذشته ۳۳۸ تماشاگر داشته که از آن میان ۲۲۵ تماشاگر به‌صورت تمام‌بها، ۴۱ نفر نیم‌بها و ۷۲ نفر با بلیت مهمان از این نمایش دیدن کرده‌اند. جمع فروش هفتگی این نمایش ۲۸ میلیون و ۵۹۶ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش “کابوس‌های مرد مشکوک” به کارگردانی سید عظیم موسوی نیز که در ساعت ۲۰ تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود نیز در هفته گذشته ۲۲۹ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۹۰ بلیت تمام‌بها، ۶۴ بلیت نیم‌بها و ۷۵ بلیت مهمان ارائه شده است. جمع فروش هفتگی این نمایش ۱۳ میلیون و ۴۴۰ هزار ریال اعلام شده است.

خانه نمایش اداره تئاتر با اجرای نمایش “با من حرف بزن مدآ” به کارگردانی مهدی شیخوند و کلارا کورنا روزهای پررفت و آمدی را پشت سر می‌گذارد. طبق آمار اعلام شده این نمایش با استقبال ۲۵۵ تماشاگر در هفته گذشته روبرو بوده است. برای این نمایش ۱۰۶ بلیت تمام‌بها، ۳۶ بلیت نیم‌بها و ۱۱۳ بلیت مهمان در هفته گذشته ارائه شده است. این نمایش در گیشه ۲۶ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال فروخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *