آمار تماشاگران سالن‌های هنر ، سنگلج و خانه نمایش اعلام شد


سالن‌های هنر ، سنگلج و خانه نمایش اداره تئاتر در اوج جشنواره‌های فیلم و موسیقی فجر که از تعداد مخاطبان تئاتر کاسته می‌شود و ماراتون جشنواره تئاتر فجر نیز ذائقه مخاطبان را از تئاتر اشباع کرده ، با استقبال خوب تماشاگران تئاتر همراه شدند.
تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، در حالی که تجربه گروه‌های نمایشی و تصور عمومی نسبت به اجرای تئاتر در هفته‌های پایانی بهمن از کاهش تعداد تماشاگران تئاتر می‌گوید، سالن‌های هنر ، سنگلج و خانه نمایش اداره تئاتر طی هفته گذشته (۱۸ تا ۲۳ بهمن) میزبان ۱۰۶۷ تماشاگر بودند.

در تالار هنر نمایش “گیسوانی برای پرواز به کارگردانی روشنک کریمی که نمایشی مناسب گروه سنی کودک و نوجوان است ، در مدت یک هفته از ۱۸ تا ۲۳ بهمن ۲۶۵ تماشاگر داشته که از آن میان ۱۵۶ بلیط تمام بها ، ۵۴ بلیط نیم بها ، ۱۳ بلیط تخفیف ویژه و ۴۲ بلیط مهمان برای این نمایش ثبت شده است.

تماشاخانه سنگلج نیز که نمایش “خاطرات هنرپیشه نقش دوم” نوشته بهرام بیضایی و کارگردانی افشین زمانی را روی صحنه دارد در اولین هفته اجرای خود میزبان ۴۹۱ تماشاگر بود. برای این نمایش ۴۰۶ بلیط تمام بها ، ۳۳ بلیط نیم بها و ۵۲ بلیط مهمان ارائه شده است. فروش این نمایش در هفته گذشته ۶۳ ملیون و ۳۷۵ هزار ریال اعلام شده است.

خانه نمایش اداره تولیدات تئاتر که یکی از کوچک‌ترین سالن‌های تئاتر محسوب می‌شود نیز که نمایش” پله آخر” به کارگردانی ابراهیم آبادی را روی صحنه دارد در هفته گذشته ۵۶ تماشاگر داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *