آمار تماشاگران سالن های تئاتر تا ۲۵ تیر ماه اعلام شد


سالن های مجموعه تئاتر شهر ، تماشاخانه سنگلج و خانه نمایش اداره تئاتر تعداد تماشاگران نمایش های روی صحنه خود را تا جمعه ۲۵ تیر اعلام کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، مجموعه تئاتر شهر در گزارشی تعداد تماشاگران ۶ نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرده است:

نمایش “روزهای بی باران” به کارگردانی امین بهروزی در تالار سایه میزبان ۲۳۰۷ تماشاگر بوده است. این نمایش طی ۳۸ اجرای خود ۳۵۲ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال فروش داشته که شامل ۱۵۰۸ بلیط تمام بها ، ۷۰ بلیط نیم بها ، ۲۹۲ بلیط تخفیف دار و ۴۳۷ بلیط میهمان  می شود.

نمایش “سفر به نهایت دور” که تنها ۴ اجرای آن انجام شده نیز میزبان ۳۳۳ تماشاگر بوده است. این نمایش در تالار چهارسو و با کارگردانی محمد میرعلی اکبری ۳۵میلیون و ۲۵۰ هزار ریال فروش داشته است. برای این نمایش ۷۳ بلیط تمام بها ، ۸۵ بلیط تخفیف دار و ۱۷۵ بلیط میهمان ارائه شده است.

در تالار قشقایی نمایش “راهنمای تئاتر شهر” به کارگردانی نیکو ممدوحی طی ۷ اجرایی که پشت سر گذاشته میزبان ۲۵۴ تماشاگر بوده است و مبلغ فروش این نمایش ۳۰ میلیون رایل اعلام شده است. برای این نمایش ۱۰۸ بلیط تمام بها ، ۴ بلیط نیم بها ، ۵۰ بلیط تخفیف دار و ۹۲ بلیط میهمان ارائه شده است.

نمایش “مجلس ضزبت زدن” به کارگردانی محمد رحمانیان که در تالار اصلی این مجموعه روی صحنه بود طی  ۳۲ اجرا  میزبان ۲۰۳۱۱ تماشاگر بود و مبلغ گیشه این نمایش به ۶ میلیاردو ۷۰۲ میلیون و ۱۰۰ هزارریال رسید. برای این نمایش ۸۲۳۲ بلیط تمام بها ، ۱۰۰۷۳ بلیط تخفیف دار و ۲۰۰۶ بلیط میهمان ارائه شده است.

نمایش “صندوقچه زار گنجور” دیگر نمایش تالار قشقایی نیز که کارگردانی آن را مرضیه نادری انجام داده طی ۷ اجرا میزبان ۳۰۱ تماشاگر بوده است. برای این نمایش فروش ۳۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال ثبت شده که حاصل ۹۶ بلیط تمام بها ، ۸۰ بلیط نیم بها ، ۳۵ بلیط تخفیف دار و ۹۰ بلیط میهمان است.

نمایش “پرواز عمود کبوتر دریایی…” نیز که با کارگردانی سیما شیبانی در تالار قشقایی ۷ اجرا را پشت سر گذاشته در این زمان میزبان ۴۸۶ تماشاگر بوده است. این نمایش با ارائه ۲۵۴ بلیط تمام بها ، ۴۳ بلیط نیم بها ، ۵۶ بلیط تخفیف دار و ۱۳۳ بلیط میهمان به فروش ۶۴ میلیون و ۶۰ هزار ریال دست پیدا کرده است.

اما در تماشاخانه سنگلج که میزبان نمایش “شیش و بش” به کارگردانی سیدجواد روشن است ، تعداد تماشاگران هفته گذشته ۳۸۶ تن اعلام شده است. این نمایش از ۲۰ تا ۲۵ تیر ۱۵۷ بلیط تمام بها ، ۲ بلیط نیم بها ، ۷۸ بلیط تخفیف دار و ۱۴۹ میهمان داشته است. مبلغ فروش این نمایش ۳۱ میلیون و ۸۳۱ هزار و ۵۰۰ ریال اعلام شده است.

خانه نمایش اداره تئاتر نیز که میزبان نمایش “هفت هشتم” به کارگردانی حمید اصغری تتماج و علی برجی است در هفته گذشته میزبان ۱۶۲ تماشاگر بوده است. سالن خانه نمایش از جمله سالن هایی است که بیشترین تماشاگران آن را هنرمندان و دانشجویان تئاتر تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *