آمار تماشاگران هفت اجرای نمایشی تهران اعلام شد


مجموعه تئاتر شهر با ۴ نمایش روی صحنه ، تماشاخانه سنگلج با دو نمایش و خانه نمایش اداره تئاتر با یک نمایش آمار تماشاگران هفته گذشته خود را اعلام کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، مجموعه تئاتر شهر که نمایش های «ننه دلاور و فرزندانش» کار امیر دژاکام ، «کمدی اتفاقات» و «کمدی استشمامات» به کارگردانی میثم عبدی و «حساب پرداخت نمیشه» به کارگردانی کاوه مهدوی را روی صحنه دارد تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ میزبان ۵۰۵۳ تماشاگر بوده است.

نمایش “ننه دلاور و فرزندانش” طی ۲۷ اجرای خود ۳۰۳۹ تماشاگر داشته که شامل  ۱۸۴۹ بلیط تمام بها ، ۱۸۵ بلیط نیم بها ، ۱۰۰۵ بلیط مهمان می شود. جمع فروش این نمایش ۳۸۸ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش کمدی “اتفاقات” نیز که ۶ اجرای خود را پشت سر گذاشته در هفته گذشته میزبان ۲۴۹ تماشاگر در سالن قشقایی بوده است. ۹۵ بلیط تمام بها ، ۹ بلیط نیم بها ، ۱۴۵ بلیط مهمان برای این نمایش مبلغ ۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال گیشه داشته است.

نمایش کمدی “استشمامات” نیز که در همین سالن روی صحنه است ۳۲۳ تماشاگر داشته و تعداد ۱۵۷ بلیط تمام بها ، ۲۳ بلیط نیم بها ، ۱۴۳ بلیط مهمان برای این نمایش ثبت شده است. مبلغ فروش این نمایش ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال اعلام شده است.

در سالن سایه نیز نمایش “حساب پرداخت نمیشه” طی ۱۹ اجرا ۱۴۴۲ تماشاگر داشته که از آن میان ۵۳۹ بلیط تمام بها ، ۱۰۸ بلیط نیم بها ، ۲۷۹ بلیط تخفیف دار و ۵۱۶ بلیط مهمان برای آن ارائه شده و رقم گیشه ۱۲۲ میلیون و ۴۳۰ هزار ریال فروش داشته است.

تماشاخانه سنگلج که دو نمایش «اندر حکایت ببری خان» کار سینا ییلاق بیگی و «ناگهان پیت حلبی» به کارگردانی کورش سلیمانی از ۲۹ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت ماه میزبان ۲۲۲۳ تماشاگر بوده است.

نمایش “اندرحکایت ببری خان” در دو هفته گذشته ۵۲۶ تماشاگر داشته و برای آن ۱۷۱ بلیط تمام بها ، ۱۰۵ بلیط نیم بها و ۲۵۰ بلیط مهمان ارائه شده است. فروش این نمایش ۳۱ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش “ناگهان پیت حلبی” نیز در مدت زمان اعهلام شده میزبان ۱۶۹۷ تماشاگر  بوده که برای این نمایش ۷۹۰ بلیط تمام بها ، ۲۰۶ بلیط نیم بها ، ۴۰۱ بلیط تخفیف دار و ۳۰۰ بلیط مهمان ارائه شده است. فروش این نمایش ۱۷۰ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۵۰۰ ریال اعلام شده است.

خانه نمایش اداره تولیدات تئاتر از ۲۹ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت میزبان ۱۵۳ تماشاگر بوده است.

نمایش “فصل بهار نارنج” به کارگردانی غلامرضا عربی با قیمت بلیط ۱۲۰۰۰ تومان یکی از پرمخاطب ترین نمایش های خانه نمایش محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *