«پسران تاریخ» دوباره به صحنه می روند


اشکان خیل نژاد قصد دارد نمایش «پسران تاریخ» را مجددا به مدت ۱۵ شب در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه ببرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «پسران تاریخ» نوشته آلن بنت و کارگردانی اشکان خیل نژاد که مرداد و شهریور در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته و با استقبال نیز مواجه شده بود قرار است مجددا اجرا شود.

این اثر نمایشی از ۲۲ آبان ماه هر شب ساعت ۱۸ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می رود.

این نمایش کاری از گروه تئاتر «تازه» است که محسن ابوالحسنی، مجید آقاکریمی، مهرداد بابایی، سینا بالاهنگ، محمد برهمنی، سجاد حمیدیان، حامد رسولی، حمید رحیمی، مهدی شاهدی، مریم نورمحمدی و امیرمسعود واعظ تهرانی در آن به ایفای نقش می پردازند.

اجرای مجدد «پسران تاریخ» تنها به مدت ۱۵ شب خواهد بود و از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۱۴ آبان ماه نیز پیش فروش بلیت های سه روز نخست نمایش با ٣٠ درصد تخفیف آغاز خواهد شد.

الن بنت از نمایشنامه‌نویسان معاصر انگلیسی است که بخش‌هایی از نمایشنامه «پسران تاریخ» را براساس زندگی و تجربه‌های شخصی خود با روایت داستانی از چند دانش‌آموز سال آخر دبیرستان در یک کلاس درس که برای رفتن به دانشگاه آماده می‌شوند، نوشته است و در واقع می توان از این اثر به عنوان نقد نظام و ساختار آموزشی غرب نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *