پیمان شریعتی : نوبت اجرای نمایش ” در اعماق ” محفوظ است


معاون اداره‌کل هنرهای نمایشی با اشاره به گفتگوهایی که با مصطفی عبدالهی پیش از بستری شدن در بیمارستان برای اجرای نمایش «در اعماق» انجام شده بود ، تأکید کرد نوبت اجرای وی محفوظ است .

مصطفی عبدالهی

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از مهر ، پیمان شریعتی معاون مدیر کل هنرهای نمایشی درباره نوبت اجرای عمومی نمایش «در اعماق» به کارگردانی مصطفی عبدالهی گفت: پیش از اینکه آقای مصطفی عبدالهی در بیمارستان بستری شود با آقای مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی گفتگوهایی را برای اجرای عمومی نمایش «در اعماق» داشت و مدیرکل هنرهای نمایشی در این زمینه اعلام آمادگی کرد .
وی تأکید کرد: هیچ تغییری در وضعیت و نوبت اجرای عمومی نمایش «در اعماق» ایجاد نشده و نوبت اجرای عمومی این اثر با کارگردانی آقای مصطفی عبدالهی محفوظ است.
شریعتی یادآور شد: آقای عبدالهی به محض اینکه به ما اعلام کند که آمادگی کارگردانی نمایش را دارد، سالن در مجموعه تئاتر شهر در اختیار این هنرمند تئاتر قرار می‌گیرد.
معاون مدیرکل هنرهای نمایشی در پایان با تأکید بر اینکه نوبت اجرای عمومی نمایش «در اعماق» محفوظ است، توضیح داد: قبل از بستری شدن آقای عبدالهی در بیمارستان، قرار شد که وی در مجموعه تئاتر شهر اثر خود را روی صحنه ببرد. این شرایط تغییر نکرده و بعد از ترخیص از بیمارستان، هر زمان که آقای عبدالهی بخواهد سالن در اختیارش قرار می‌گیرد.
مصطفی عبدالهی نمایش «در اعماق» را در سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد. اجرای عمومی این نمایش این روزها دغدغه مصطفی عبدالهی است زیرا دکورهای این نمایش در یک گاوداری در خارج از شهر تهران نگهداری می‌شود و احتمال تخریب آن‌ها وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *