اجرای نمایش «دوستی در قلک» در نیاوران به نفع کودکان


عواید حاصل از فروش بلیت نمایش کودک «دوستی در قلک «به نویسندگی و کارگردانی هاجر پورسینا، که از ۲۹ آبان ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه رفته است، شنبه هشتم آذرماه، به کودکان کار اختصاص می‌یابد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئا‌تر فستیوال ، نمایش کودک «دوستی در قلک» آخرین اثر گروه هنری شاپو با بازی محمد رضا شیرخانلو ، الهه خوشکام و پیمان کلانتری در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران با حضور چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون به کودکان کار اختصاص می‌یابد.

هاجر‌پور سینا، کارگردان این نمایش کودک در ارتباط با تقدیم کارش به کودکان کار گفت : «متاسفانه حقوق کودکان کار تقریباً در همه جای جهان نادیده گرفته می‌شود. هدف من از این اقدام هم ابراز همدردی با این کودکان و هم کمک مالی به آن‌ها به عنوان یک انسان بود. متاسفانه تعداد آدم‌هایی که در جامعه این بچه‌ها را درک می‌کنند، بسیار کم است و این وظیفه هنرمندان است که فرهنگ کمک و همیاری به این کودکان را در جامعه نهادینه کنند.»

تا کنون برای دیدن این اجرا، بهاره رهنما، امیرحسین رستمی ، شقایق دهقان ، محراب قاسم خانی ، پیمان قاسم خانی ، یوسف تیموری ، هومن برق نورد ، بهروز شعیبی، امیرعلی متقیان ، مهدی مشهور ، رامین ناصر نصیر ، بهنوش بختیاری و جلیل فرجاد اعلام آمادگی کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *