اجرای نمایش «نمی‌دونم فردا چی می‌شه» در فرهنگسرای ارسباران


نمایش «نمی‌دونم فردا چی می‌شه» به کارگردانی سمیرا مهدوی از پنجم آذرماه سال جاری در فرهنگسرای ارسباران روی صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «نمی‌دونم فردا چی می‌شه» نوشته تنسی ویلیامز و کار سمیرا مهدوی از پنجم آذرماه در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران به استقبال تماشاگران و دوست‌داران تئاتر خواهد رفت.

در این نمایش که کاری از گروه تئاتر «دایره» است، راحله طاهری و محمدعلی حسینعلی‌پور ایفای نقش می‌کنند. همچنین دیگر عوامل نمایش از این قرارند: بابک تبرایی(مترجم نمایشنامه)، بهنام فردافشار (مشاور کارگردان)، محمدعلی حسینعلی‌پور(طراح صحنه)، سلما سلامتی(طراح لباس)،گلبن رسولی(طراح پوستر و بروشور) وسحر صنیعی (مدیر روابط‌عمومی).

در خلاصه داستان این نمایش آمده: «بعضی آدما از تغییر وحشت دارن و به روال تکراری‌شون چسبیدن اما تکرار، امنیت نمی‌آره. ممکنه هر روز تو یه خیابون قدم بزنی و تو اون خیابون احساس امنیت کنی و بعد یه روز زیر پاهات فرو بریزه و آسمون تیره بشه.»

تنسی ویلیامز، نویسنده مشهور آمریکایی در ایران هنرمندی شناخته‌شده و تاثیرگذار محسوب می‌شود. اعضای گروه تئاتر دایره تلاش کرده‌اند تا در اجرای نمایش «نمی‌دونم فردا چی می‌شه» با تکیه بر نگاهی مینی‌مالیسم به بررسی روانکاوانه شخصیت‌های ویلیامز بپردازند. تماشای این نمایش به مخاطبانی که توان مواجهه با بخش‌های تاریکی از درونیات خود را دارند، توصیه شده است.

نمایش «نمی‌دونم فردا چی می‌شه» پیش از این، آبان و آذرماه ۹۲ در کافه‌تریای سالن چهارسو مجموعه تئاترشهر اجرا شده بود و بار دیگر از پنجم آذر ساعت ۱۹ در فرهنگسرای ارسباران میزبان تماشاگران تئاتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *