اجرای ویژه‌ نمایش “پوف”برای خبرنگاران و عکاسان


نمایش “پوف” اثر لین ناتیج با بازنویسی و کارگردانی فریناز صراف، سه شنبه ۴ آبان ماه میزبان خبرنگاران و عکاسان خواهد بود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، در این نمایش که از۲۷مهرماه در تالار ناصرخسرو به صحنه رفته است، سپیده دستینه و فریناز صراف به ایفای نقش می‌پردازند.

گفتنی است “پوف” دوزن را درمیان امواج متلاطم زندگی به نمایش می‌کشد که در فضایی گروتسک، اشک وخنده را به هم می‌آمیزند. دراین بین مخاطب شاهد واکاوی درونی زندگی این دواست که درنهایت منجر به خلق حادثه‌ای عظیم می‌شود که فراتر از زندگی شخصی آن ها، تمام جهان را در برمی‌گیرد.

بر اساس این گزارش، نمایش “پوف” ، سه شنبه ۴ آبان ماه، ساعت ۱۹:۳۰ در تالار ناصر خسرو  میزبان خبرنگاران و عکاسان خواهد بود.

سایر عوامل گروه عبارتند از:  تهیه‌کننده: فریده فرح‌بخش فارسی، گروه کارگردانی: فریما ظهیری، امیر منصور اسفندیاری، طراح صحنه: ندا ایزدی، طراح لباس وگریم: سپیده دستینه، طراح نور: روزبه خوش‌نیت، دستیارصحنه: موناکریمی، آهنگساز: مرتضی ربیعی‌فر، صدا: علیرضا دستمال چی، رومینا زاهدی، گرافیست(طراح پوستر و بروشور): یاسمن محمودی، عکاس: عرفانه صادق‌زاده، ساخت تیزر: ایمان امدادی، روزبه خوش نیت و مشاوررسانه‌ای: راحیل روحانی‌زاده

همچنین بهای بلیت این نمایش ۱۵ هزار تومان است که با تخفیف ویژه برای دانشجویان تمامی رشته ها، ۱۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

“پوف”همه روزه، به جز شنبه ها، ساعت ۱۹:۳۰ در تالار ناصر خسرو به صحنه می رود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *