اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان نمایش «سفر شگفت‌انگیز»


نمایش «سفر شگفت‌انگیز» به کارگردانی مشترک عبدالله آتشانی و مریم آشوری، سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه، ساعت ۱۸ ویژه اصحاب رسانه، منتقدان و عکاسان حوزه تئا‌تر اجرا خواهد شد.

نمایش سفر شگفت انگیز

به گزارش تئا‌تر فستیوال، نمایش «سفر شگفت‌انگیز» با طراحی و کارگردانی مشترک عبدالله آتشانی و مریم آشوری، اجرای سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه، خود را در تالار هنر به میزبانی از خبرنگاران و عکاسان تئا‌تر اختصاص داد.

این نمایش کاری از گروه سکوت سفید است. در خلاصه داستان آن آمده: «دو زباله از کیسه مخصوص زباله خارج می‌شوند و برای رسیدن به شهر زباله‌ها سفری دور و دراز و شگفت‌انگیز را طی می‌کنند.»

میلاد رمضانی، رضا نعمتیان، پویا زند و عبدالله آتشانی بازیگران این نمایش هستند. همچنین فهیمه عابدینی و مریم آشوری مسوولیت عروسک‌گردانی این اثر را بر عهده دارند.

اجراهای این نمایش از ۲۷ مهر شروع شده و تا پایان آبان‌ماه در تالار هنر به نشانی میدان هفت‌تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده، جنب ورزشگاه شیرودی برای گروه سنی کودک ‌و نوجوان ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان به تماشای این اثر نمایشی می‌توانند همه‌روزه غیر از شنبه‌ها در ساعت ۱۸ به تالار هنر مراجعه کرده یا برای رزرو بلیت با شماره‌های ۰۹۳۰۱۰۷۱۰۶۱ و ۰۹۱۹۶۴۱۰۳۷۶ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *