اجرای ویژه هنرمندان نمایش «خرس آرکانسا»


نمایش «خرس آرکانسا» به کارگردانی مهدی مقیمی اسفندآبادی، شنبه ۱۳ دی ماه، ساعت ۱۸، برای هنرمندان و منتقدان تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان روی صحنه می‌رود.

 خرس آرکانسا

به گزارش  تئاتر فستیوال ، این نمایش که در تالار بوستان مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه است و با استقبال خانواده ها و مهدها و مدارس روبرو شده، هر روز سه اجرا انجام می دهد.

این نمایش که برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید شده است، با آهنگسازی رضا حق‌گو، طراحی صحنه سمیه سلمانی، طراحی لباس اکرم دهقانی و طراحی گریم فهیمه راهواره روی صحنه می‌رود و بازیگرانی همچون محسن صفری، ملیحه مقیمی اسفندآبادی، محمد نوحیان، لیلی حسینی، فرهاد مومنی، سمیه سلمانی، دانیال بلوری، نعیم اسدی، حسین رو‌مشکانی، مجید اشرفی، مهدی مقیمی اسفندآبادی و محسن قصری در آن ایفای نقش می کنند.

«خرس آرکانسا» نوشته اوراند هریس است و ترجمه آن را بهزاد نژاد‌قنبر انجام داده. این نمایش، داستان دختربچه‌ای به نام تیش را بیان می‌کند که با خرسی که در سیرک هنرنمایی می‌کند، آشنا می‌شود. تیش که آرزو دارد پدربزرگش برای همیشه در کنار او باشد، از خرس می آموزد که تا وقتی کارهایی را که پدربزرگ به او یاد داده زنده نگاه می‌دارد پدربزرگ در کنار اوست و…

علاقه‌مندان می‌توانند ازطریق شماره‌های ۰۹۳۸۷۳۳۷۵۵۵، ۰۹۳۹۲۵۴۲۱۶۱ و شماره روابط عمومی نمایش ۰۹۳۷۱۷۵۶۶۴۴  برای هماهنگی اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *