اجرای ویژه هنرمندان نمایش «کاسپار»


نمایش «کاسپار» به کارگردانی «محسن معینی» اجرای روز ۲۸ دی‌ماه خود را هنرمندان عرصه‌های تئاتر، سینما و تلویزیون اختصاص داد.

کاسپار

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش فلسفی «کاسپار» به نویسندگی «پتر هانتکه» و کارگردانی دکتر محسن معینی، اجرای خود را در روز یکشنبه ۲۸ دی ساعت ۲۰:۳۰ و در تماشاخانه آو، میزبان هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون خواهد بود.
نمایش کاسپار درباره شخصی به نام «کاسپار هاوزر» است که در خیابان‌های اتریش راه می‌رود و فقط یک جمله را تکرار می‌کند.او را دستگیر کرده، به زندان می‌برند و مورد آزمایش‌های مختلف انجام می‌دهند تا به آدمی تبدیل کنند که می‌خواهند.
پردیس افکاری،افسانه میرباقری، مریم دانش‌آذر، بهار سعوه و باران فرد در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.
سایر عوامل نیز عبارتند از: محسن معینی(طراح)، نیکان خسروی(آهنگساز)، مستانه کریم‌خانی(مدیر صحنه)،امید سلیمانی(عکاس و گرافیست)،نگین میرحسنی(طراح لباس) و احمدرضا حجارزاده (مدیر روابط‌عمومی).
همچنین نگین میرحسنی، تهیه‌کنندگی نمایش کاسپار را بر عهده دارد.
معینی پیش از این،نمایش‌های «عقلِ دهم»،«خانه برنارد آلبا»،«مزامیر اکسدوس»،«بازیگر و زنش»،«آدم خوابش می‌گیره» و «بر فَرَس تندرو» را روی صحنه برده است.
هنرمندان عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون می‌توانند روز ۲۸ دی‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ نمایش کاسپار را در تماشاخانه آو به نشانی میدان فاطمی،ابتدای شهید گمنام، خیابان جهان‌مهر، پلاک ۲۶ تماشا بکنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *