« بازی رویداد فی»  به عمارت روبرو می آید


«بازی-رویداد فی» به طراحی و کارگردانی آناهیتا قرچه از ۱۹ دی در تماشاخانه روبرو اجرا می شود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از مشاوررسانه این بازی رویداد ، «بازی-رویداد فی» به طراحی و کارگردانی آناهیتا قرچه از ۱۹ دی در تماشاخانه روبه اجرا می شود.

بازی-رویداد چیست؟فضایی طراحی شده که در آن نمایشی اتفاق نمی افتد.پرفورمنسی اجرا نمی شود.تماشاگری وجود ندارد و این شکل جدیدی از کنشگری خواهد بود.همه چیز چیده شده تا با حضور شرکت کنندگان شکل گیرد.

در این بازی-رویداد تقابل تقدیر و تصادف به پرسش گرفته خواهد شد.در هر نوبت تنها ۱۰ نفر فرصت تجربه ی زیستی در کنار یکدیگر را پیدا خواهند کرد تا با گذر از تفاوت هایشان به ریتمی واحد دست پیدا کنند.

آناهیتا قرچه،فرامرز احمدی (هدایتگران)، حسام افسری (پرفورمر موسیقی)، محمدمهدی صداقت (پرفورمر نقاشی)،عوامل ویدئو: احمد مولوی،الهام مهر،فرامرز احمدی،حمیدرضا اسدزاده،مجتبی کاظمی،شیما شامی (بازیگران)، امیرفرزان میرمحمدی و گروه  پارکینگ   (ویژوال آرت)، محسن شمس (موسیقی)، شیما شامی (گریم)، گروه دکور حاشیه ی بزرگراه(چیدمان فضا)، علی نورپور (طراح پوستر و بروشور)، حسام افسری (ساخت تیزر) ، آرمیتا کرمانی (عکاس) ، علیرضا پارسائیان (فیلمبردار)،مریم جهانی (مشاور تبلیغات) و الهه حاجی زاده (مشاور رسانه) دیگر عوامل این بازی رویداد هستند.

لازم به  اشاره است بازی-رویداد فی» به طراحی و کارگردانی آناهیتا قرچه از  ۱۹ تا ۲۸ دی در دو نوبت ۱۸ و ۱۹  درچهارراه ولیعصر،بن بست کیانپور،پلاک ۷،عمارت روبرو اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *