اجرای نمایش‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در شهرستان‌ها


مسئول کمیته شهرستان‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گفت: ۸ شهرستان استان همدان در ایام برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اجرای تئاتر خواهند داشت.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، سید مجتبی موسوی اظهار کرد: ۸ شهرستان در ایام جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، اجرای تئاتر خواهند داشت.
وی تصریح کرد: دو شهرستان نهاوند و ملایر در همه ایام جشنواره اجرای تئاتر را با حضور هنرمندان بومی این شهرها برگزار می‌کنند و در مابقی شهرستان‌ها هنرمندانی از مرکز استان اجرای برنامه دارند.
مسوول کمیته شهرستان‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با اشاره به اینکه هر شهرستان هر روز یک جنگ شادی برگزار می‌کند، بیان کرد: در شهرهای بهار، لالجین و صالح‌آباد نیز اجرای تئاتر و برنامه‌های شادی پیش بینی شده است.
وی با بیان به اینکه در ملایر نمایش «رشکی و مشکی» به کارگردانی رضا فقیهی از ۲۲ تا ۲۵ آذر ماه به روی صحنه می‌رود، افزود: جنگ شادی نیز ۲۵ آذر ماه به برگزار خواهد شد.
موسوی به برگزاری نمایش «هپل مپل» به کارگردانی علیرضا سیف از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ آذر ماه در نهاوند اشاره کرد و گفت: روز پنج شنبه نیز جنگ شادی در این شهر برپا خواهد شد.
وی از اجرای نمایش «شاپرک‌ها» به کارگردانی حمیدرضا رضایی‌مجد در اسدآباد، تویسرکان و بهار خبر داد و افزود: نمایش «اکو» به کارگردانی امید انصاری در رزن در روزهای ۲۳ و ۲۶ آذر ماه و «گلپری» به کارگردانی محسن پورقاسمی در فامنین از تاریخ ۲۲ و ۲۳ آذر ماه اجرا می‌شود.
مسوول کمیته شهرستان‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در پایان گفت: در روزهای ۲۳ و ۲۴ آذر ماه نیز نمایش « اون طرف دریاها کجاست» به کارگردانی سعید باغبانی در کبودراهنگ اجرا خواهد شد.
بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، ۲۲ تا ۲۷ آذر ماه در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین برگزار می‌شود.

۲ نظر ثبت شده است .

  1. طباطبایی گفت:

    کاش در شهرهای دیگر هم با این همه استعداد و نیرویی که وجود داره جشنواره هایی برگزار بشه

  2. گلی گفت:

    این که فقط در همدان اجرا میشه ! تیتر گول زننده است تئاترفستیوال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *