«عند از مطالبه» به تئاتر شهر رسید


نمایش «عند از مطالبه» با طراحی و کارگردانی سامان خلیلیان و تهیه کنندگی نوید محمدزاده به زودی در مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «عند از مطالبه» نوشته مرتضی شاه کرم قرار است با تهیه کنندگی نوید محمدزاده و طراحی و کارگردانی سامان خلیلیان به زودی در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رود.

در این اثر نمایشی بر اساس حروف الفبا پروا آقاجانی، ابتسام بغلانی، جواد پولادی، آتیه جاوید، حسام‌ خلیل نژاد، محمد زوار بی ریا، مرتضی شاه کرم، الهه شه پرست، احمد صمیمی، سلمان فرخنده و سیدعلی موسویان به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان «عند از مطالبه» چنین آمده است: «جماعتی در صف و چشم انتظاری رسیدن خبری هستند؛ این خبر می تواند زندگی آنها را دستخوش تغییرات عمده ای کند. دستیابی و چشم به راهی این اتفاق همگی را برای قرار گرفتن سریعتر به مقصودشان در یک رقابت محترمانه و سبقت از یکدیگر قرار داده است.»

دیگر عوامل نمایش «عند از مطالبه» عبارتند از: دستیار و برنامه ریز: علی شعبانی، مدیر اجرایی: میلاد مولوی، طراح لباس: پریدخت عابدین نژاد، طراح گریم: علی گودینی، موسیقی: علی المعی، طراح نور: رضا خضرایی، طراح پوستر و بروشور: مهدی دوایی، عکاس: مهدی آشنا، موسیقی:علی المعی، تبلیغات فضای مجازی: مریم شریعتی، مدیر صحنه: مهدی کبه، دستیار صحنه: رضا نورانی، منشی صحنه: مهتاب حسنی و ساخت تیزر: صادق زرجویان .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *