میزبانی بخش مدرسه تئاتر جشنواره تئاتر شهر از ۴ نمایش


بخش مدرسه تئاتر ششمین جشنواره تئاتر شهر چهار نمایش تولید شده اساتید و هنرجویان خود را در ایام برپایی جشنواره به اجرا می گذارد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره تئاتر شهر، مدرسه تئاتر جشنواره که طی چند ماه گذشته با برپایی کارگاه های آموزشی در زمینه های مختلف بازیگری، نمایشنامه نویسی و کارگردانی در فرهنگسراها و مراکز هنری شهر تهران در حال برگزاری است چهار نمایش تولید شده خود را برای حضور در جشنواره آماده می کند.

بنا به اعلام دبیرخانه چهار نمایش «رقص دیو، بزم مسافر» نوشته و کارگردانی محمود اکبرشاهی، «درب پله های اضطراری» نوشته و کارگردانی مریم داننده، «شازده بزرگه» و «یک پنجمک» شامل سه نمایش همراه (سه بچه خرس ، قورباغه خوشگل و این ما هستیم) نوشته و کارگردانی مریم کاظمی در بخش مدرسه تئاتر حضور دارند.

این نمایش ها محصول کارگاه های آموزشی مدرسه تئاتر با تدریس محمود اکبرشاهی، مریم داننده و مریم کاظمی هستند که از تابستان سال جاری کار خود را آغاز کرده اند.

بخش مدرسه تئاتر جشنواره تئاتر شهر که از سال گذشته به طور جدی کار خود را با کارگاه های عکاسی، نمایشنامه نویسی و بازیگری کودک و نوجوان آغاز کرده با هدف آموزش هنرجویان و ارتقا دانش تئاتر شکل گرفته است و برنامه های آن در طول سال ادامه دارد.

ششمین جشنواره تئاتر شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهر تهران از ۲۸ آذر تا ۷ دی و در پردیس تئاتر تهران و فرهنگسرای خاوران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *