با پایان گرفتن نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی سنتی؛

هفت نمایش در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌روند


هفت اثر نمایشی جدید با پایان گرفتن نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می‌کنند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، با پایان گرفتن نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی  هفت اثر نمایشی جدید در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می کنند. این در حالی است که نمایش «لانچر۵» به کارگردانی مسعود صارمی و پویا سعیدی که از چندی پیش در تالار سایه روی صحنه رفته بود نظر به استقبال قابل توجه تماشاگران از روز سه شنبه ۲۹ شهریور تا دو هفته دیگر به اجرای خود در این تالار ادامه می دهد.

در تالار چهارسو نمایش «آرش» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی و بازی  مریم معینی، اروین گالستیان، مجتبی فلاحی، بنفشه ریاضی، میرحسین نونچی، محمد ابوالحسنی، عرفان رحیمی، مصطفی پروین، علی عسکری، مهدی تاجیک، مینا حبیبی از روز دهم شهریور اجرای خود را آغاز می کند. این اثر نمایشی از تاریخ یاد شده ساعت ۱۷:۱۵ به مدت زمان ۸۵ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار روی صحنه می رود.

در همین تالار نمایش «رگ» به نویسندگی ایوب آقاخانی، فرهاد امینی، ویدا دانشمند و کارگردانی ایوب آقاخانی از روز دوشنبه چهارم شهریور ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۹۵ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه می رود. در این نمایش برزو ارجمند، وحیدآقاپور، عرفان ابراهیمی، محسن بهرامی، بهناز بستان دست، الهه شه پرست، هلن بهرامی به عنوان بازیگر حضور دارند.

«شکم» عنوان نمایش جدید دیگری به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی است که از روز جمعه اول شهریور در تالار قشقایی روی صحنه می رود. در این نمایش که از تاریخ یاد شده ساعت ۱۸ به مدت زمان ۶۵ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان روی صحنه می رود، حامد تاج بخارایی، مهناز میرزایی، لیلا میناوند، کیوان احمدی و احمد جعفری به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «اسکرین شات» به نویسندگی و کارگردانی ندا قربانیان  و بازی حمیدرضا معدن کن، محمود حقیری، ندا قربانیان، سحرناز عباس زاده، سید فراز تجلی، مسعود بیگلری، ریحانه یزدان یار، مرتضی مرادی هم نمایش جدید تالار قشقایی است که از روز جمعه اول شهریور ماه اجرای خود را آغاز می کند. این نمایش از تاریخ یاد شده ساعت ۲۰ با مدت زمان۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان پذیرای دوستداران تئاتر است.

تالار سایه مجموعه تئاتر شهرهم از روز چهارشنبه ۳۰ مرداد همزمان با اجرای نمایش «لانچر۵» به نویسندگی و کارگردانی مسعود صارمی و پویا سعیدی که به دلیل استقبال تماشاگران تا دو هفته دیگر روی صحنه است، نمایش جدید دیگری با نام «ستارشناس» به نویسندگی و کارگردانی اصغر نوری ساعت ۱۸:۳۰ به مدت زمان ۷۵ دقیقه  و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان روی صحنه می رود. در این نمایش به عنوان بازیگر حضور دارند.

در کارگاه نمایش هم نمایش «تصعید» به نویسندگی ناهید وثیقی، مصطفی اوصانلوی، کارگردانی محمد صاحبی و بازی  دهندگی آوا عقدایی، مهگل صابری، مهنوش نراقی از روز پنجشنبه ۳۱ مرداد ساعت ۱۸ به مدت زمان ۴۵ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *