ادامه ی راه جشنواره عروسکی با دبیری مرضیه برومند


مرضیه برومند اعلام کرد برخلاف مشکلات موجود کار خود را در جشنواره تئاتر عروسکی ادامه خواهد داد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال، علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد دوشنبه دهم شهریورماه و بعد از گذشت پنج روز از انتشار خبر استعفای برومند از دبیری جشنواره تئاتر عروسکی اعلام کرد این استعفا را نپذیرفته است.

برومند بعد از این اظهارات مرادخانی در گفت‌و گویی با خبرآنلاین اعلام کرد: «من در شرایط سختی قرار گرفته‌ام. یک طرف من بچه‌هایی هستند که با علاقه و گرفتاری و مصیبت و سختی کار می‌کنند و به این جشنواره دل بسته‌اند و طرف دیگر من آقای مرادخانی‌ست که واقعا همیشه محبت داشته و به درد دل من گوش داده است.»

او با شوخی افزود: «البته آقای مرادخانی هم فقط گوش کرده و حرف‌هایم را تایید کرده است. یک طرف دیگر هم آقای طاهری‌ست که سکوت مطلق است و گرچه حرف‌های آدم را می‌شنود ولی هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهد.»

کارگردان «شهر موش‌ها۲» ادامه داد: «این روزها خیلی از دوستان به من و البته به جشنواره ابراز محبت کردند. چون شخص من در این میانه اهمیتی ندارد. جشنواره برای من یعنی بچه‌های تئاتر عروسکی که قرار است در کارشان با این جشنواره یک تحول به وجود بیاید و تئاتر عروسکی از رخوت و سکون خارج شود.»

برومند همچنین درباره جلساتی که با علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد داشته، گفت:‌ «در این جلسات آقای مرادخانی به من اطمینان خاطر داده که می‌توانم با روش و نگاه خودم جشنواره را اداره کنم. من البته چارچوب‌هایی را می‌شناسم و می‌دانم که در چه حد و حدودی باید حرکت کنم. قرار شده بعد از جشنواره هم پرونده نمایش عروسکی بسته نشود و به بچه‌های فعال در این زمینه برای اجرای عمومی کمک شود.»

برومند همچنین گفت که علی مرادخانی یک نفر را به عنوان نماینده به او معرفی کرده است و افزود: «خوشبختانه من با ایشان ارتباط خوبی برقرار کرده‌ام و ایشان تیزهوشانه متوجه ماجرا شدند و قول داده‌اند کنار من باشند.»

يک نظر ثبت شده است .

  1. شعله محیط گفت:

    هر برنامه ای که امید و هدف بیافریند با ارزش است. این جشنواره هم یکی از این دست است. خانم برومند برقرار باشند.

    سوالی هم داشتم: ایا در “شهر موشها”ی ۲ همه عوامل “شهر موشها” ی اول هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *