برای ادای احترام به آتش نشانان حادثه پلاسکو :

جمعی از هنرمندان تئاتر در ایستگاه آتش نشانی ۴۶ حضور پیدا کردند


جمعی از هنرمندان تئاتر و برگزارکنندگان جشنواره تئاتر فجر با حضور در ایستگاه آتشنشانی خیابان برادران مظفر به جان باختگان حادثه ساختمان پلاسکو ادای احترام کردند.

تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ، شامگاه جمعه اول بهمن ماه همزمان با اولین روز برگزاری جشنواره تئاتر فجر، هنرمندان تئاتر و برگزارکنندگان جشنواره با حضور در ایستگاه آتش نشانی واقع در خیابان برادران مظفر جنوبی و اهدای گل به ماموران حاضر در این آتش نشانی، تسلیت گفتند و با آنان که یکی از همکاران‌شان را در حادثه ساختمان پلاسکو از دست داده‌اند، ابراز همدردی کردند.      
در این دیدار دوستانه آقای جبارزاده رییس این ایستگاه آتش نشانی از این اقدام قدردانی کرد و گفت: شغل ما همین است. همیشه منتظر چنین اتفاقاتی هستیم اما لطف دوستانی مانند شما ما را دلگرم می‌کند تا بیشتر به مردم جامعه خود خدمت کنیم.
او ادامه داد: امیدوارم خداوند این همکاران شهید را از ما بپذیرد و به ما نیز کمک کند تا رهرو آنان باشیم.
سعید اسدی دبیر جشنواره تئاتر فجر نیز در جمله کوتاهی گفت: در جشنواره امسال رویکردی را به نام مسئولیت پذیری اجتماعی تعریف کردیم و همکاران شما با فداکاری خود نشان دادند مسئولیت پذیری اجتماعی چگونه وظیفه‌ای است.
در این دیدار هنرمندانی مانند حسین مسافر استانه، رضا حداد، سهراب سلیمی، نادر برهانی مرند، سامان خلیلیان و جمعی از نمایشگران محیطی جشنواره تئاتر فجر در کنار مهدی شفیعی مدیر اداره کل هنرهای نمایشی، سعید اسدی دبیر جشنواره، پیمان شریعتی دبیر اجرایی جشنواره و مدیر تئاتر شهر، مهدی افضلی مدیر موسسه توسعه هنرهای معاصر ، با اهدای گل و روشن کردن شمع با آتش نشانان داغدار ابراز همدردی کردند.

۲ نظر ثبت شده است .

  1. نغمه ن گفت:

    خدا رحمتشون کنه
    واقعا دردناک بود

  2. Paris گفت:

    Akhey che kare ghashangi ??????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *