اُردی بهشتِ تئاتر فستیوال


تئاتر فستیوال

مرا روز ازل کاری بجز رندی نفرمودند/ هر آن قسمت که آن جا رفت از آن افزون نخواهد شد

۱ – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین روزهای آغاز سال ۱۳۹۴ ، امسال را سال تئاتر نامگذاری کردند و روز جهانی تئاتر هر ساله در ۲۷ مارس یعنی هفتم فروردین ماه در سراسر جهان جشن گرفته می شود . در ایران نیز اُردی بهشت ماه جشن هایی موسوم به جشن های اُردی بهشت تئاتر ایران به مناسبت فرا رسیدن این روز برگزار می شود . هفتمین دوره از جشن های اُردی بهشت تئاتر ایران هم اکنون درسراسر کشور در حال برگزاری است . با توجه به نامگذاری امسال به نام سال تئاتر توسط وزیر فرهنگ و ارشاد ، می توان امید داشت اندکی از مشکلات همیشگی و حل ناشدنی تئاتر و هنرمندان این حوزه تخفیف یابد .

۲ – چندی است واحد فنی تئاتر فستیوال در حال آماده سازی قالبی جدید برای سایت است تا از این طریق برخی از مشکلات فنی ای که مخاطبان عزیزمان در مراجعه به سایت با آن روبرو  می شدند ، برطرف گردد . همچنین از نظر زیبایی شناسی و کلاسه کردن موضوعات نیز تغییراتی در قالب لازم بود . در کنار تغییرات ذکر شده ، بخش جدیدی با عنوان نقد پوستر نیز به تئاتر فستیوال افزوده شده که این کار برای اولین بار است در ایران انجام می شود . تمام تغییراتی که در قالب و دسته بندی مطالب سایت اتفاق افتاده حاصل چند ماه کار کارشناسی ، رصد کردن و توجه به نیازهای مخاطبین عزیز است که نتیجه آن ایجاد بخش های  جدید و رفع مشکلات پیشین شد .

۳ – برگزاری جشن های اُردی بهشت تئاتر ایران و همزمانی آن با آماده شدن قالب جدید تئاتر فستیوال را مغتنم شمردیم و تصمیم گرفتیم از قالب جدید سایت رونمایی کنیم . امیدواریم مخاطبین عزیز و فهیم تئاتر فستیوال از تغییرات انجام شده در قالب سایت خوششان بیاید و ما را از نظرات خود محروم نکنند . همانطور که ما نقد صریح می کنیم ، دوست داریم نقد صریح هم بشنویم چه از اهالی تئاتر ، چه از مردم گرامی . که رسانه و تئاتر بدون مردم یعنی هیچ . امیدواریم شما مخاطبین تئاتر فستیوال همانطور که همیشه یار و پشتیبان ما بودید ، در این زمینه نیز یاور ما باشید و ما را از نظرات خود بهره مند نمایید . اُردی بهشت تئاتر ایران را به همه ی شما مخاطبین عزیز تبریک می گوییم و انشاا… تئاتر ایران همیشه بهاری و در حال شکوفایی و نوزایی باشد .

سردبیر – اُردی بهشت ۱۳۹۴

۵ نظر ثبت شده است .

 1. hana گفت:

  موفق باشید .. دوستان خوب و کوشاااااا

 2. حمیدرضا سرابی گفت:

  خدا به خیر بگذرونه … با چه شلوغ کاری شروع به کار کردین ….

 3. حمید گفت:

  رقیب آزارها فرمود و جای آشتی نگذاشت
  مگر آه سحرخیزان سوی گردون نخواهد شد

  موفــق باشید

 4. shah-ram گفت:

  site ghablitun mizadi , menu hash baaaz mishod kheiliiii rooo mokh bud !
  in kheili behtare.

 5. sam گفت:

  tabriiiiik. mohite site kheili behtar shode …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *