اصغر همت دبیر هنری جشنواره ملی نمایش “آیات” فارس شد


معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی اصغر همت را به عنوان دبیر هنری جشنواره سراسری نمایش«آیات» به میزبانی استان فارس منصوب کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، طی حکمی از سوی عبدالهادی فقهی زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اصغر همت به عنوان دبیر هنری جشنواره ملی نمایش«آیات» به میزبانی استان فارس منصوب شد.

 متن حکم مذکور به شرح ذیل است:

کاری که قرآنی ها امروز در کشور ما می‌کنند ، به نظر من  یک کار راهبردی  ومهم است. مقام معظم رهبری به منظور تحقق منویات حضرت امام خمینی (ره) ، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) واصل اول قانون اساسی و در راستای اهداف، سیاست ها و راهبردهای منشور توسعه فعالیت های قرآنی کشور، معاونت قرآن و عترت (ع) وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزاری«جشنواره های هنر ی آیات » را با مشارکت و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها  و  دیگر دستگاه ها  ، در سرلوحه کار خویش قرار داده است. لذا به پیشنهاد مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان فارس وسوابق، تعهد و تجربیات ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم، به عنوان «دبیر هنری» جشنواره سراسری نمایش «آیات» منصوب می شوید.

 امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر(عج)، با همکاری و هماهنگی مدیر کل استان ، در پیشبرد اهداف متعالی، موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *