اعضای شورای سیاستگذاری دفتر تعزیه حوزه هنری منصوب شدند


مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در احکامی جداگانه، استاد داود فتحعلی‌بیگی، دکتر محمدحسین ناصربخت، دکتر اردشیر صالحپور، عظیم موسوی و سیدمحسن هاشمی را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری دفتر تعزیه و آیین‌های نمایشی منصوب کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ،  کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در احکامی جداگانه  داود فتحعلی‌بیگی،  محمدحسین ناصربخت،  اردشیر صالحپور، عظیم موسوی و سیدمحسن هاشمی را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری دفتر تعزیه و آیین‌های نمایشی منصوب کرد.
در حکم هر کدام از این اعضا آمده: «نظر به تجربیات ارزنده‌ی جنابعالی و تخصص قابل اتکاء و دانش قابل اعتنای شما در حوزه‌ی تعزیه و آئین‌های نمایشی، بدینوسیله بنابر پیشنهاد مسئول دفتر تعزیه و آئین‌های نمایشی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، به عنوان عضو شورای سیاستگزاری دفتر تعزیه و آئین‌های نمایشی این مرکز منصوب می‌شوید. باشد در این مسئولیت منشأ خیر باشید و بر قوام این آئین‌های ارزنده در پیکره تئاتر کشور یاری رسانید.»
خاطرنشان می‌شود در آذرماه سال جاری با حکم کوروش زارعی، دفتر تعزیه و آیین‌های نمایشی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، افتتاح و محسن میرزا‌‌علی به عنوان مدیر این دفتر منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *