اعلام آمار فروش نمایش «شکار مرغابی » و «من خیال تو نیستم»


آمار مخاطبان دو نمایش‌ «شکار مرغابی » و «من خیال تو نیستم» توسط تماشاخانه ایرانشهر اعلام شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش‌های «من خیال تو نیستم» و «شکار مرغابی»  که از ۳ تیرماه، در ساعت‌های  ۱۹:۳۰ و ۲۱:۳۰  اجرای عمومی خود را در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بود، با ۲۷ و ۲۸  اجرا به کار خود در این مجموعه پایان داد.

نمایش «من خیال تو نیستم» در اجراهای خود در مجموع پذیرای ۲ هزار و ۳۸۲ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۷۵ مخاطب با بلیت ۲۵ هزارتومانی، ۲۱۸ مخاطب با بلیت ۲۰ هزارتومانی، ۷۹ مخاطب با بلیت ۱۸۷۵۰هزارتومانی و ۲۶ مخاطب نیز با بلیت ۱۷۵۰۰هزارتومانی،۱۷۰۲ با بلیت ۱۵ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند.

همچنین تعداد ۲۸۲ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «من خیال تو نیستم» طی ۲۸ اجرا مبلغ ۳۳ میلیون و ۷۲۶ هزار تومان بوده است.

نمایش «شکار مرغابی» به کارگردانی حمید قطبی نیز در اجراهای خود درمجموع پذیرای ۲ هزار و ۴۸۸مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۲۰۲ مخاطب با بلیت ۳۰ هزارتومانی، ۲ مخاطب با بلیت ۲۵ هزارتومانی، ۳۱ مخاطب با بلیت ۲۴ هزارتومانی ، ۳ مخاطب بلیت ۲۱ هزارتومانی، ۴۴۴ مخاطب با بلیت ۲۰ هزارتومانی، ۱۸ مخاطب با بلیت ۱۸ هزارتومانی،۲ مخاطب با بلیت ۱۸ هزارتومانی،۴۸ مخاطب با بلیت ۱۶ هزارتومانی،۱۳۶۷ مخاطب با بلیت ۱۵ هزارتومانی،۶۴ مخاطب با بلیت ۱۴ هزارتومانی ۲ ۴۸ مخاطب با بلیت ۱۲ هزارتومانی و ۲ مخاطب با بلیت ۱۰ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۳۰۷ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «شکار مرغابی» طی ۲۷ اجرا مبلغ ۳۸ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *